Povezane vesti

Grčka – prva evropska zemlja koja deli besplatne kućne testove na koronavirus

Grčka – prva evropska zemlja koja deli besplatne kućne testove na koronavirus

N1 Info 20.03.2021
Grčka će narednog meseca početi da deli besplatne kućne testove na virus korona, saopštila je Vlada, dok pokušava da rastereti zdravstveni sistem koji je opterećen velikim brojem slučajeva infekcije virusom korona. Svako ko ima broj socijalnog… »
Grčka odobrila svim građanima besplatne "uradi sam" testove: Na koronu se testiraju kod kuće

Grčka odobrila svim građanima besplatne "uradi sam" testove: Na koronu se testiraju kod kuće

Telegraf 20.03.2021
Na osnovu ove odluke svaki grčki građanin će, na osnovu broja svog zdravstvenog osiguranja, imati pravo tokom jednog meseca na četiri kućna kompleta za testiranje i oni će biti distribuirani preko apoteka. Grčka Vlada potvrdila je danas da će… »
"Uradi sam" kućni testovi na koronu: Grčka Vlada pronašla način da ublaži pritisak na zdravstveni sistem

"Uradi sam" kućni testovi na koronu: Grčka Vlada pronašla način da ublaži pritisak na zdravstveni sistem

Večernje novosti 20.03.2021
GRČKA Vlada potvrdila je danas da će odobriti distribuciju besplatnih kućnih testova na kovid19 od sledećeg meseca kako bi ublažila pritisak na zdravstveni sistem koji se bori sa velikim brojem novih infekcija. Rojters prenosi da će na osnovu ove… »

Vesti dana »