Povezane vesti
U Srbiji dato 2.169.279 vakcina
Nova 21.03.2021
Od tog broja, 861.718 osoba primilo je i drugu dozu, pokazuju najnoviji podaci Vlade Srbije. Građani Srbije vakcinisani su ruskom vakcinom “Sputnjikom V”, kineskom “Sinofarmom”, zatim vakcinom koje su razvile američka kompanija “Fajzer” i nemački… »
Jovanović: Uvedena e-usluga za one koji su propustili termin
Nova 21.03.2021
Direktor kancelarije za IT i e-Upravu Mihailo Jovanović izjavio je danas da je uprava uvela dve nove usluge - za one koji su propustili termin za prvu ili drugu dozu vakcine i izdavanje potvrde o vakcinisanju. “Jedna se odnosi na one koji su propustili… »
Jovanović: Uvedena e-usluga za one koji su propustili termin
RTV 21.03.2021
BEOGRAD - Direktor kancelarije za IT i e-Upravu Mihailo Jovanović izjavio je danas da je uprava uvela dve nove usluge - za one koji su propustili termin za prvu ili drugu dozu vakcine i izdavanje potvrde o vakcinisanju. "Jedna se odnosi na one koji su… »
Vesti dana »
Vreli talas hvata zalet, RHMZ upalio alarme: Stižu košava i ekstreman rizik od požara, pa nagli preokret
NIN pre 1 satjoš 27 povezanih
Goci o događajima u Valjevu i Novom Sadu pre godinu dana: Politička odgovornosti vodi do Vučića
Serbian News Media pre 1 satjoš 20 povezanih
Razorni šumski požari pogodili primorska područja u Hrvatskoj i Grčkoj
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 84 povezane
Požar stigao na 50 metara od centra Omiša: "Za 30 minuta vatra je okružila grad"
Euronews pre 43 minutajoš 21 povezana



