Povezane vesti

Ludo i bez Recka: Dinamo od 0:2 do 3:2 uz komično foliranje

Nova 21.03.2021
Južnjački derbi u Superligi odigrali su Dinamo iz Vranja i Radnički iz Pirota, i to na spektakularan način. Dinamo je pobedio sa 3:2, golom u 97. minutu, i to posle velikog preokreta. Vodio je Radnički sa 2:0 golovima Nemanje Miloševića i Filipa… »
Ludnica u Vranju - Dinamo od 0:2 do 3:2 u 97. Minutu: Golman primio gol "kroz ruke", svi uleteli na teren! (video)

Mondo 21.03.2021
Uzbudljivi detalji sa utakmice Prve lige Srbije! Uzbudljivi detalji sa utakmice Prve lige Srbije! Neviđena utakmica i ludi preokret Dinama iz Vranja u Prvoj ligi Srbije! Vranjanci su u uzbudljivoj završnici uspeli da stignu do pobede 3:2 protiv… »