Povezane vesti

Vlade slušao Hrvata koji se brutalno ispalio: Ja sam iz Zadra i mnogo sam dobar sa Divcem!

Vlade slušao Hrvata koji se brutalno ispalio: Ja sam iz Zadra i mnogo sam dobar sa Divcem!

Hot sport 21.03.2021
Neverovatna priča stiže sa aerodroma. Supruga legendarnog košarkaša Sakramenta Ana, nasmejala je sve svojom objavom na Tviteru. Bračni par Divac našao se na aerodromu kada ih je jedan košarkaški fan, ako ga možemo tako nazvati ubeđivao da… »
Vlade samo slušao kako se hrvat blamira: Navijač se ''ispalio'' pred legendom - ''Znaš, ja sam dobar sa Divcem!''

Vlade samo slušao kako se hrvat blamira: Navijač se ''ispalio'' pred legendom - ''Znaš, ja sam dobar sa Divcem!''

Mondo 21.03.2021
Fantastična priča, ali možda ga samo nije prepoznao zbog maske! Fantastična priča, ali možda ga samo nije prepoznao zbog maske! Supruga proslavljenog srpskog košarkaša pre nekoliko dana šokirala je javnost izazovnom fotografijom, a sada je… »
Da li je moguće da ga neko nije prepoznao? "Kaže tip Vladi na aerodromu: Ja sam mnogo dobar sa Divcem"

Da li je moguće da ga neko nije prepoznao? "Kaže tip Vladi na aerodromu: Ja sam mnogo dobar sa Divcem"

Prva 21.03.2021
Vlade Divac doživeo je neobičnu situaciju na aerodromu, koju je sa pratiocima na Tviteru podelila njegova supruga Snežana. Naime, Divcu je prišao čovek koji mu se pohvalio da "poznaje Divca", ne shvatajući da razgovara upravo sa proslavljenim… »

Vesti dana »