Povezane vesti
Hamnei: Iran ne veruje američkim obećanjima
Blic 21.03.2021
Iranski vrhovni lider, ajatolah Ali Hamnei, izjavio je danas da Iran ne veruje američkim obećanjima o ukidanju sankcija i da će se Teheran vratiti svojim obavezama prema nuklearnom sporazumu iz 2015. godine samo pošto Vašington u potpunosti ukine… »
Hamnei: Ne verujemo SAD, vratićemo se obavezama iz 2015. ako ukinu sankcije
N1 Info 21.03.2021
Vrhovni vođa Irana ajatolah Ali Hamnei rekao je da Iran ne veruje američkim obećanjima da će ukinuti sankcije, te da će se Teheran vratiti svojim obavezama prema ugovoru iz 2015. godine, ako Vašington u potpunosti ukine sankcije. „Mi smo svi svojevremeno… »
Vesti dana »

Privatno obezbeđenje, fantomke i policijski kordon: Opozicija ne učestvuje u radu Skupštine Zaječara dok se ne ukloni privatno obezbeđenje (VIDEO)
Insajder pre 2 satajoš 30 povezanih

BIRN: Srbija u Izrael za prvih šest meseci 2025. izvezla više municije nego cele prošle godine
Danas pre 5 satijoš 9 povezanih

Šapić: Radovi na Trgu Nikole Pašića biće gotovi za dva dana, ali ne znam kada će biti pušten saobraćaj
NIN pre 2 satajoš 23 povezane

Vremenska prognoza Srbije: prestanak padavina i najava toplotnog talasa od 9. avgusta
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 30 povezanih

"Mađarska odbija da prihvati tu odluku": Orban: Dodik je osuđen jer "odbija da igra kako Brisel svira"
Blic pre 7 minutajoš 19 povezanih