Povezane vesti

"To je: Ludilo!" ATP najnovijim merama (opet) spasao Rodžera Federera - Švajcarac ne igra i uživa, asovi besne kao nikada…

"To je: Ludilo!" ATP najnovijim merama (opet) spasao Rodžera Federera - Švajcarac ne igra i uživa, asovi besne kao nikada…

Sportal blic 22.03.2021
Nema baš mira u svetu tenisa ovih dana. je, podsetimo, pre dve nedelje oborio rekord Rodžera Federera po broju sedmica na vrhu ATP liste, a nakon što se povela rasprava da li je šestoplasirani ", na svetskoj rang listi će se sledeće sedmice desiti… »
‘Mi smo jedna zemlja, jedan narod’: Srđan Đoković dao intervju Hrvatima, njegove reči odzvanjaju

‘Mi smo jedna zemlja, jedan narod’: Srđan Đoković dao intervju Hrvatima, njegove reči odzvanjaju

Hot sport 22.03.2021
Otac Novaka Đokovića, Srđan, dao je opširan intervju za hrvatske medije. Đoković je govorio o odnosima Srba i Hrvata, spomeuo je i najveće Novakove rivale, a i kritikovao je ATP zbog toga što njegov sin nijednom nije dobio nagradu za fer-plej… »
Srđan Đoković pričao za Hrvate: Mi smo jedna zemlja i narod, Novak gubi kada dozvoli protivniku da ga pobedi

Srđan Đoković pričao za Hrvate: Mi smo jedna zemlja i narod, Novak gubi kada dozvoli protivniku da ga pobedi

Vesti online 22.03.2021
Otac najboljeg svetskog tenisera Novaka, Srđan Đoković, dao je intervju za hrvatske medije u kom je opširno govorio o aktuelnim temama vezane za njegovog sina. Đoković senior je “Jutarnji list” priznao da je Novak njegova očekivanja nadmašio… »
Đoković šokirao region, izjava o Hrvatima daleko odjeknula

Đoković šokirao region, izjava o Hrvatima daleko odjeknula

Sportske.net 22.03.2021
Srđan Đoković, otac najboljeg tenisera sveta Novaka, dao je opširan intervju za Sportske novosti gde je apostrofirao da su Srbi i Hrvati praktično jedan narod. Poznate su simpatije koje Novak gaji prema našim zapadnim susedima, što se najviše dalo… »
Srđan Đoković: Srbi i Hrvati su isto, neka se ljuti ko hoće

Srđan Đoković: Srbi i Hrvati su isto, neka se ljuti ko hoće

Nova 22.03.2021
Srđan Đoković, otac najboljeg svetskog tenisera Novaka, dao je jedan intervju za hrvatske medije u kom je govorio o odnosu dva naroda, ali i karijeri teniskog "broja 1". Đoković je “Sportske novosti” naveo da je Nole njegova očekivanja premašio… »
Hrvati navijaju za Novaka - mi smo jedan narod: Srđan Đoković otvorio dušu i "pecnuo" Federera!

Hrvati navijaju za Novaka - mi smo jedan narod: Srđan Đoković otvorio dušu i "pecnuo" Federera!

Mondo 22.03.2021
"Nemam nijednu jedinu zamerku i kažem da se ni ne družim s ekstremistima kojih ima i kod vas i kod nas, ja se obraćam normalnom narodu", rekao je Srđan Đoković. "Nemam nijednu jedinu zamerku i kažem da se ni ne družim s ekstremistima kojih ima i… »
Srđan Đoković za Hrvate: Mi smo jedna zemlja, jedan narod! A Novak je već sada najbolji u istoriji

Srđan Đoković za Hrvate: Mi smo jedna zemlja, jedan narod! A Novak je već sada najbolji u istoriji

Mozzart sport 22.03.2021
Kako je Ivanišević popravio Novakov servis. I zašto su njegova konkurencija Majkl Džordan i Tajger Vuds, a ne Rodžer Federer i Rafael Nadal. Pitajte medije iz SAD ili sa zapada Evrope i uvek će pre dići ruku za Rodžera Federera ili Rafaela Nadala… »
"Novak nula, a koliko je Federer dobio? Najmanje 15 - strašno!" Đokovićev otac kao nikad dosad o Švajcarcu, a i Nadalu…

"Novak nula, a koliko je Federer dobio? Najmanje 15 - strašno!" Đokovićev otac kao nikad dosad o Švajcarcu, a i Nadalu…

Sportal blic 22.03.2021
Otac najboljeg tenisera sveta , Srđan, dao je opširan intervju hrvatskim medijima u kojem je govorio o karijeri naslednika, ali i zajedništvu ljudi i naroda ovog prostora. je poručio kako samo kada su udruženi ljude sa ovih prostora smatraju za… »

Vesti dana »