Povezane vesti

Zgrabio kuhinjski nož i izbo je po vratu: Ovo je Dajana, Srpkinja koju je ubio muž u Salcburgu dok su njihova deca spavala u…

Zgrabio kuhinjski nož i izbo je po vratu: Ovo je Dajana, Srpkinja koju je ubio muž u Salcburgu dok su njihova deca spavala u…

Blic 22.03.2021
Srpkinja, koju je sinoć u stanu u kojem je živela sa decom ubio njen suprug Nenad L. (26) zove se Dajana L. (22). Nenad L. je uhapšen u Salcburgu zbog sumnje da je ubio svoju suprugu (22), sakrio telo, pozvao dadilju da pričuva njihovo dvoje dece, pa… »
Ovo je srpkinja koju je muž ubio u Austriji: Bio u pritvoru, imao prijave za nasilje, a napadao i nju i njene roditelje…

Ovo je srpkinja koju je muž ubio u Austriji: Bio u pritvoru, imao prijave za nasilje, a napadao i nju i njene roditelje…

Kurir 22.03.2021
Nenad L. (26) uhapšen je u Salcburgu zbog sumnje da je ubio svoju suprugu Dajanu Lazarević (22) iz Porodina kod Žabara. Kako nam je potvrdio stric ubijene devojke, oni su nekoliko godina bili u braku, a imali su probleme. - Nenad je već napadao… »
Jezivo! Srbin uhapšen u Salcburgu, iskasapio ženu dok su deca spavala

Jezivo! Srbin uhapšen u Salcburgu, iskasapio ženu dok su deca spavala

Blic 22.03.2021
Državljanin Srbije (26) uhapšen je u Salcburgu zbog sumnje da je ubio svoju suprugu (22), sakrio telo, pozvao dadilju da pričuva njihovo dvoje dece, pa se oko ponoći sam prijavio policiji, prenosi sajt Salcburg orf. Kako mediji navode, drama se… »
Srbin nakon svađe nožem izbo suprugu u Salcburgu

Srbin nakon svađe nožem izbo suprugu u Salcburgu

Nova 22.03.2021
Srbin (26) uhapšen je u Salcburgu zbog sumnje da je ubio svoju suprugu (22), sakrio telo, pozvao dadilju da pričuva njihovo dvoje dece, pa se oko ponoći sam prijavio policiji, prenosi sajt Salcburg orf. Kako mediji navode, drama se odigrala sinoć u… »
Srbin u Salcburgu iskasapio ženu dok su deca spavala: Sakrio telo, pozvao dadilju da čuva mališane, pa se predao policiji

Srbin u Salcburgu iskasapio ženu dok su deca spavala: Sakrio telo, pozvao dadilju da čuva mališane, pa se predao policiji

Kurir 22.03.2021
Državljanin Srbije (26) uhapšen je u Salcburgu zbog sumnje da je ubio svoju suprugu (22), sakrio telo, pozvao dadilju da pričuva njihovo dvoje dece, pa se oko ponoći sam prijavio policiji, prenosi sajt Salcburg orf. Kako mediji navode, drama se… »
Srbin u Austriji brutalno ubio ženu (22) dok su deca spavala! Telo sakrio, pa zvao dadilju da čuva mališane

Srbin u Austriji brutalno ubio ženu (22) dok su deca spavala! Telo sakrio, pa zvao dadilju da čuva mališane

Mondo 22.03.2021
Sam se prijavio policiji. Sam se prijavio policiji. Državljanin Srbije (26) uhapšen je u Salcburgu zbog sumnje da je ubio svoju suprugu (22), sakrio telo, pozvao dadilju da pričuva njihovo dvoje dece, pa se oko ponoći sam prijavio policiji. Kako… »
Srbin izbo nožem na smrt devojku u Salcburgu, dok su njihova deca spavala: Nakon toga pozvao dadilju

Srbin izbo nožem na smrt devojku u Salcburgu, dok su njihova deca spavala: Nakon toga pozvao dadilju

Telegraf 22.03.2021
Kad je dadilja došla u stan, Srbin se odvezao do policije i sve priznao. Austrijska policija uhapsila je državljanina Srbije (26) zbog sumnje da je na smrt izbo svoju devojku Rumunku (22) u njenom stanu u Salcburgu, dok je njihovo dvoje dece spavalo… »

Vesti dana »