Povezane vesti

"Čuo sam da sam antivakser": Vučić počinje novu kampanju, otkriva kada će se vakcinisati (video)

"Čuo sam da sam antivakser": Vučić počinje novu kampanju, otkriva kada će se vakcinisati (video)

Blic 22.03.2021
Krećemo u kampanju za vakcinaciju, i naravno da ću se vakcinisati, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Kako kaže, čuo je opaske da je možda i on "antivakser". - Moja kampanja za vakcinaciju kreće krajem marta, početkom aprila. Naravno da… »
Vučić: Nisam antivakser, uskoro ću primiti vakcinu

Vučić: Nisam antivakser, uskoro ću primiti vakcinu

Dnevnik 22.03.2021
ZAJEČAR: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će u narednih nekoliko dana primiti vakcinu protiv korona virusa i da u kampanju vakcinacije po Srbiji kreće krajem marta ili početkom aprila. On je na pitanje novinara u Zaječaru… »
Vučić: Nisam ni pomenuo lokalne izbore u Zaječaru

Vučić: Nisam ni pomenuo lokalne izbore u Zaječaru

Nova 22.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da danas u Zaječar nije ni ulazio i nije govorio o lokalnim izborima i slao bilo kakve predizborne poruke, iako bi, navodi, voleo da SNS ostvari bolji rezultat u Zaječaru nego prošli put. Na pitanje novinara… »
Vučić: Nisam ni pomenuo lokalne izbore u Zaječaru niti slao bilo kakve predizborne poruke

Vučić: Nisam ni pomenuo lokalne izbore u Zaječaru niti slao bilo kakve predizborne poruke

Kurir 22.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da danas u Zaječar nije ni ulazio i nije govorio o lokalnim izborima i slao bilo kakve predizborne poruke, iako bi, navodi, voleo da SNS ostvari bolji rezultat u Zaječaru nego prošli put. Na pitanje novinara… »
Vučić: Vakcinisaću se narednih dana, u vakcini je spas

Vučić: Vakcinisaću se narednih dana, u vakcini je spas

Večernje novosti 22.03.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je još jednom danas da je u vakcini protiv virusa korona spas. - Moja kampanja za vakcinaciju počinje krajem marta početkom aprila, i primiću je u prva dva, tri dana. Mislim da je u vakcini spas. Primiću… »

Vesti dana »