Povezane vesti

Baka Ljiljana iz Blaca: Hteli su nasilno da mi oduzmu decu

Baka Ljiljana iz Blaca: Hteli su nasilno da mi oduzmu decu

RTS 22.03.2021
Poslednjih nedelju dana, radnice Centra za socijalni rad iz Blaca u četiri navrata pokušale su da dvoje maloletne dece izmeste od bake Ljiljane Dačević u hraniteljsku porodicu. "Hteli su nasilno jednostavno da mi oduzmu decu", kaže baka Ljiljana… »
U Novom danu o slučaju u Blacu, gošća i rediteljka Anja Suša

U Novom danu o slučaju u Blacu, gošća i rediteljka Anja Suša

N1 Info 22.03.2021
Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja predložilo je suspenziju radnica Centra za socijalni rad u Blacu i smenu vršiteljke dužnosti direktora te ustanove. O ovom slučaju govorimo u temi jutra. Kolika je njihova disciplinska… »
"Razbili vrata, vukli decu na silu": Baka Ljiljana iz Blaca otkrila detalje drame koja se desila u njenom domu, socijalnim…

"Razbili vrata, vukli decu na silu": Baka Ljiljana iz Blaca otkrila detalje drame koja se desila u njenom domu, socijalnim…

Blic 22.03.2021
Radnici Centra za socijalni rad upali su u moju kuću, razbili vrata, mene u kolicima odgurivali, a decu vukli na silu. Bili su jako grubi i nikakav papir mi nisu pokazali, reči su kojima je baka Ljiljana D. (58) iz blačkog sela Suvi Dol opisala dramu… »
Vrata smo zablokirali gredama, ne smemo na ulicu: Baka dece iz Blaca o pretnjama nasilnih socijalnih radnica zbog kojih žive u…

Vrata smo zablokirali gredama, ne smemo na ulicu: Baka dece iz Blaca o pretnjama nasilnih socijalnih radnica zbog kojih žive u…

Noizz 22.03.2021
Snimak na kojem se vidi kako socijalne radnice iz Centra za socijalni rad na silu pokušavaju da izvuku decu iz kuće u Blacu šokirao je Srbiju. Iz Centra za socijalni rad došli su da odvedu dečaka Marka (14) i devojčicu Marijanu (10), koji poslednjih… »
Ministarstvo predložilo: Smeniti direktorku Centra u Blacu

Ministarstvo predložilo: Smeniti direktorku Centra u Blacu

Nova 22.03.2021
Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja predložilo je danas da se pokrenu disciplinski postupci prema radnicama Centra za socijalni rad u Blacu i da one budu suspendovane, a da vršilac dužnosti direktora te ustanove bude… »
Ministarstvo predložilo suspenziju radnica i smenu direktorke Centra za socijalni rad u Blacu

Ministarstvo predložilo suspenziju radnica i smenu direktorke Centra za socijalni rad u Blacu

Južne vesti 22.03.2021
Nakon što su krajem prošle nedelje radnice Centra za socijalni rad u Blacu pokušale nasilno da izmeste dvoje maloletne dece iz sela Suvi Do u hraniteljsku porodicu, Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja predložilo je da se… »
Ministarstvo traži suspenziju radnica Centra za socijalni rad u Blacu

Ministarstvo traži suspenziju radnica Centra za socijalni rad u Blacu

N1 Info 22.03.2021
Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja predložilo je suspenziju radnica Centra za socijalni rad u Blacu i smenu vršiteljke dužnosti direktora te ustanove. Inspekcija socijalne zaštite ministarstva je u slučaju pokušaja… »
Socijalne radnice vukle decu i istraumirale ih, ovo će im biti kazna?! Stigao predlog iz Ministarstva

Socijalne radnice vukle decu i istraumirale ih, ovo će im biti kazna?! Stigao predlog iz Ministarstva

Mondo 22.03.2021
Radnice su došle 5. marta da uzmu decu Marijanu (10) i Marka (14), koji u poslednjih godinu dana od smrti majke žive sa nepokretnom bakom Ljiljanom D. i o njoj sami brinu. Tom prilikom, one su prema viđenom na snimcima na silu izvlačile decu iz kuće… »
"Radnice Centra iz Blaca ugrozile bezbednost i zdravlje korisnika": Predlaže se suspenzija i smena

"Radnice Centra iz Blaca ugrozile bezbednost i zdravlje korisnika": Predlaže se suspenzija i smena

Telegraf 22.03.2021
Dve radnice Centra za socijalni rad u Blacu na silu su pokušale da izvuku dete iz kuće. Ministarstvo za rad, zapošljavanjе, boračka i socijalna pitanja prеdložilo jе danas da sе pokrеnu disciplinski postupci prеma radnicama Cеntra za socijalni… »

Vesti dana »