Povezane vesti

Putin prelomio: Sutra se vakcinišem

Putin prelomio: Sutra se vakcinišem

Vesti online 22.03.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin saopštio je da namerava sutra da se vakciniše protiv koronavirusa. – Vakcinacija je naravno dobrovoljni izbor svakog čoveka. Lična odluka svakog čoveka. Ja sam nameravam da to uradim sutra – rekao je Putin na… »
Završena ispitivanja ‘lagane’ verzije vakcine Sputnjik V

Završena ispitivanja ‘lagane’ verzije vakcine Sputnjik V

Al Jazeera 22.03.2021
Rusija je u januaru objavila da razmatra razvoj ‘lagane’ verzije Sputnjika V, kako bi pružila privremeno rješenje zemljama s visokim stopama zaraze. Rusija je završila klinička ispitivanja “lagane” verzije vakcine Sputnjik V protiv korona… »
Rusija završila ispitivanja „lagane“ verzije vakcine Sputnjika V

Rusija završila ispitivanja „lagane“ verzije vakcine Sputnjika V

N1 Info 22.03.2021
Rusija je završila klinička ispitivanja "lagane" verzije vakcine Sputnjika V protiv koronavirusa koja se daje u jednoj dozi, rekao je ministar zdravlja u ponedeljak na državnoj televiziji. Rusija je u januaru objavila da razmatra razvoj „lagane“… »
Iz Rusije stiže još jedna vakcina! Ministar Muraško - "Sputnjik lajt" spreman za registraciju

Iz Rusije stiže još jedna vakcina! Ministar Muraško - "Sputnjik lajt" spreman za registraciju

Večernje novosti 22.03.2021
KLINČKA ispitivanja vakcine protiv korona virusa "Sputnjik lajt" su završena i pripremljeni su dokumenti za njenu registraciju, izjavio je ruski ministar zdravlja Mihail Muraško na sastanku o pitanjima vakcinacije kojim je predsedavao predsednik Rusije… »
Vladimir Putin doneo odluku! Otkrio kada će se vakcinisati! (video)

Vladimir Putin doneo odluku! Otkrio kada će se vakcinisati! (video)

Pravda 22.03.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin saopštio je da namerava sutra da se vakciniše protiv virusa korona. - Vakcinacija je naravno dobrovoljni izbor svakog čoveka. Lična odluka svakog čoveka. Ja sam nameravam da to uradim sutra - rekao je Putin na sednici… »
Putin saopštio važne vesti: Sutra se vakcinišem, to je lična odluka svakog čoveka

Putin saopštio važne vesti: Sutra se vakcinišem, to je lična odluka svakog čoveka

Večernje novosti 22.03.2021
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će se u utorak, 23. marta vakcinisati protiv virusa korona u Moskvi. On je to potvrdio na savetovanju oko vakcinacije u Rusiji koje direktno prenosi TV kanal Rusija -24. - Vakcinacija je naravno dobrovoljni… »
Putin sutra prima vakcinu

Putin sutra prima vakcinu

Blic 22.03.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da će se sutra vakcinisati protiv kovida 19, ali je naveo da je odluka o imunizaciji čisto na dobrovoljnoj osnovi svakog Rusa. Putin nije naveo koju će od tri ruske vakcine primiti. On je tokom sastanka… »
Putin poručio: Sutra se vakcinišem protiv koronavirusa

Putin poručio: Sutra se vakcinišem protiv koronavirusa

Nova 22.03.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin saopštio je da namerava sutra da se vakciniše protiv virusa korona. „Vakcinacija je naravno dobrovoljni izbor svakog čoveka. Lična odluka svakog čoveka. Ja sam nameravam da to uradim sutra“, rekao je Putin na… »

Vesti dana »