Povezane vesti

Sanja Marinković iskreno o emotivnom životu

Sanja Marinković iskreno o emotivnom životu

Vesti online 22.03.2021
Ove nedelje direktno sa ulica prestonice u emisiju ”Premijera – Vikend Specijal”, reporter Nemanja Vujičić intervjuisao je poznatu TV voditeljku Sanju Marinković. – Pitala sam se ne koliko sreće me čeka danas, već kako da preguram ovaj sivi… »
"Zbog mene se svađaju sa suprugama po dva dana" Sanja Marinković sve iznenadila, a nakon razvoda priznaje: "Postoje poruke…

"Zbog mene se svađaju sa suprugama po dva dana" Sanja Marinković sve iznenadila, a nakon razvoda priznaje: "Postoje poruke…

Blic 22.03.2021
Voditeljka Sanja Marinković govorila je o tome kako provodi vreme tokom pandemije, pomenula je i kolege, ali i priznala da nakon razvoda ima udvarače. - Znaš kako kažu, da si psihički zdrav kad radiš posao koji voliš i družiš se s ljudima koje… »
Sanja Marinković dobija SMS poruke od kojih treperi: Nakon razvoda otkrila da li je ponovo zaljubljena!

Sanja Marinković dobija SMS poruke od kojih treperi: Nakon razvoda otkrila da li je ponovo zaljubljena!

Mondo 22.03.2021
Voditeljka ispričala kako provodi dana. Voditeljka ispričala kako provodi dana. Mesecima se spekulisalo o odnosu Sanje Marinković i njenog supruga Aleksandra Uhrina, a onda je voditeljka prošle godine saopštila da definitivno podnosi papire za razvod… »
RAZVEDENA Sanja Marinković OTKRIVA kakav joj EMOTIVNI status!

RAZVEDENA Sanja Marinković OTKRIVA kakav joj EMOTIVNI status!

Svet & Skandal 22.03.2021
Sanja Marinković otvoreno je govorila o svom emotivnom status i otkrila da li je zaljubljena. Ona kaže da je srećna i da je našla način da se bori sa trenutnom situacijom. Voditeljka Sanja je razvedena i odlično izgleda, a sada je otkrila da li je… »
Sanja Marinković tek što se razvela, a dobija SMS poruke zbog kojih treperi: Voditeljka priznala da li je ponovo zaljubljena!

Sanja Marinković tek što se razvela, a dobija SMS poruke zbog kojih treperi: Voditeljka priznala da li je ponovo zaljubljena!

Kurir 22.03.2021
Sanja Marinković pred milionskim auditorijumom otkrila je kako su joj ispunjeni dani i kako se oseća. Voditeljka je priznala da ne dozvoljava da je bilo šta poremeti. "Znaš kako kažu, da si psihički zdrav kad radiš posao koji voliš i družiš se s… »

Vesti dana »