Povezane vesti

Govorila sam ne, neprestano! Ispovest Danijele Štajnfeld: Kad je pozvao mikine bivše učenike kod njega u školu, to je…

Govorila sam ne, neprestano! Ispovest Danijele Štajnfeld: Kad je pozvao mikine bivše učenike kod njega u školu, to je…

Kurir 22.03.2021
Glumica Danijela Štajnfeld je u beogradskom Višem tužilaštvu navela je da je glumac, opozicioni političar, bivši ministar i član Demokratske stranke Branislav Lečić misteriozni moćnik iz filmske industrije koji ju je silovao. - Mene je silovao… »
Oglasila se Iva Ilinčić nakon optužbe danijele Štajnfeld da ju je silovao Lečić! Glumica imala da poruči samo jedno…

Oglasila se Iva Ilinčić nakon optužbe danijele Štajnfeld da ju je silovao Lečić! Glumica imala da poruči samo jedno…

Kurir 22.03.2021
Glumica Iva Ilinčić oglasila se nakon što je njena koleginica Danijela Štajnfeld iznela tvrdnju da ju je silovao Branislav Lečić. Iva koja je nedavno bila u žiži javnosti zbog optužbi koje je uputila na račun učitelja u školi glume, Mike… »
Bjelina ćerka podržala Danijelu Štajnfeld! Mia se javno oglasila i stala uz glumicu! (foto)

Bjelina ćerka podržala Danijelu Štajnfeld! Mia se javno oglasila i stala uz glumicu! (foto)

Kurir 22.03.2021
Mia Bjelogrlić je podržala je glumicu Danijelu Štanjfeld, koja je optužila Branislava Lečića za seksualno zlostavljanje. Ćerka Dragana Bjelogrlića je poruku podrške objavila na Tviteru. Podsetimo, Štajnfeld je otkrila da je misteriozni… »

Vesti dana »