Povezane vesti

Ceca Ražnatović se vidno raspoložena oglasila nakon suđenja sa Jelenom Karleušom (VIDEO)

Ceca Ražnatović se vidno raspoložena oglasila nakon suđenja sa Jelenom Karleušom (VIDEO)

Vesti online 22.03.2021
Pevačice Svetlana Ceca Ražnatović i Jelena Karleuša danas su se suočile u Trećem osnovnom sudu u Beogradu, a kako mediji spekulišu Ceca je navodno dobila spor, te će Karleuša morati da plati sudske troškove. Ceca je iz suda izašla vidno… »
Ceca dobila karleušu na sudu! Pevačica ekskluzivno potvrdila za MONDO - gotovo je!

Ceca dobila karleušu na sudu! Pevačica ekskluzivno potvrdila za MONDO - gotovo je!

Mondo 22.03.2021
Pevačice su se i danas srele na zakazanom ročištu. Pevačice su se i danas srele na zakazanom ročištu. Muzička zvezda Ceca Ražnatović ekskluzivno je za MONDO potvrdila da je dobila sudski spor protiv Jelene Karleuše. Pevačice su se danas, 22… »
"Ona tera me da mafijam": Ceca se oglasila nakon što je dobila Karleušu na sudu, ne skida osmeh sa lica (video)

"Ona tera me da mafijam": Ceca se oglasila nakon što je dobila Karleušu na sudu, ne skida osmeh sa lica (video)

Večernje novosti 22.03.2021
PEVAČICE Jelena Karleuša i Svetlana Ražnatović danas su se srele u Prvom osnovnom sudu i, kako saznajemo, Ceca je dobila spor. Karleušina žalba je odbijena i zbog toga će morati da plati sudske troškove. Jeca se nakon završenog ročišta nije… »
Ceca laički objasnila: JK namerno odlaže suđenje sa mnom

Ceca laički objasnila: JK namerno odlaže suđenje sa mnom

Nova 22.03.2021
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović odgovorila je na pitanja novinara nakon zakazanog ročišta koje je imala danas sa pevačicom Jelenom Karleušom, aludirajući na to da se ceo postupak s namerom odugovlači kako bi zastareo. Ročište je počelo u 14… »
Ona tera me da mafijam: Nakon suočavanja sa Karleušom, Ceca "partija" u kolima (video)

Ona tera me da mafijam: Nakon suočavanja sa Karleušom, Ceca "partija" u kolima (video)

Mondo 22.03.2021
Odvrnula muziku i peva. Odvrnula muziku i peva. Pevačice Svetlana Ceca Ražnatović i Jelena Karleuša pojavile su se danas, 22. marta na još jednom, novom suočavanju u Prvom osnovnom sudu u Beogradu. Ceca je iz suda izašla vidno raspoložena, sa sve… »
Ceca dobila karleušu na sudu! Jelena pobesnela - moraće da snosi troškove

Ceca dobila karleušu na sudu! Jelena pobesnela - moraće da snosi troškove

Večernje novosti 22.03.2021
PEVAČICE Jelena Karleuša i Svetlana Ražnatović danas su se srele u Prvom osnovnom sudu i Ceca je, navodno, dobila spor. Karleuša je izgubila spor i žalba je odbijena. Zbog toga će Jelena morati da plati sudske troškove. Nakon što je završeno… »
JK na sudu s Cecom: Opsovala novinare, al’ se prvo izvinila

JK na sudu s Cecom: Opsovala novinare, al’ se prvo izvinila

Nova 22.03.2021
Jelena Karleuša i Svetlana Ceca Ražnatović ponovo su se danas sastale u Prvom osnovnom sudu u Beogradu. Tužena Karleuša je međutim bila poprilično neraspoložena, možda zbog lošeg vremena ili skandala koji je prethodnih dana odjeknuo u javnosti… »

Vesti dana »