Povezane vesti

Lečić traži da ide na poligraf, tvrdi da mu je optužba za silovanje Danijele Štajnfeld nameštena i da ga ucenjuju

Lečić traži da ide na poligraf, tvrdi da mu je optužba za silovanje Danijele Štajnfeld nameštena i da ga ucenjuju

Noizz 22.03.2021
Devet meseci Danijela Štajnfeld (37) nije javno htela da imenuje osobu koju je optužila za silovanje, ali je danas u javnost isplivala informacija da je u pitanju glumac Branislav Lečić (65). On je već nekoliko nedelja znao da će se tako nešto… »
Originalni snimak razgovora Lečića i Danijele Štajnfeld (AUDIO)

Originalni snimak razgovora Lečića i Danijele Štajnfeld (AUDIO)

Luftika 22.03.2021
Glumica Danijela Štajnfeld potvrdila je da je u petak dala izjavu Tužilaštvu u kojoj je otkrila da je 2012. godine silovao glumac Branislav Lečić. Jedan od dokaza koji je dostavljen Tužilaštvu je i snimak razgovora koji je glumica snimila sa… »
Novinarka koju je Lečić seksualno uznemiravao: Dodirivao me po grudima dok sam mu uzimala izjavu

Novinarka koju je Lečić seksualno uznemiravao: Dodirivao me po grudima dok sam mu uzimala izjavu

Luftika 22.03.2021
Glumica Danijela Štajnfeld optužila je glumca Branislava Lečića za silovanje. Danijela, koja je pre nekoliko meseci uzdrmala javnost pričom o “moćniku iz filmske industrije” koji ju je napastvovao, u izjavi Tužilaštvu rekla je da je u pitanju… »

Vesti dana »