Povezane vesti
Ziđin: Borski elektrolizeri spasili bakar vredan više od dva miliona dolara
N1 Info 22.03.2021
Iz postrojenja za odbakrivanje otpadnih rastvora i tretman otpadnih voda "uhvaćeno je", pa opet vraćeno u borsku Topionicu, oko 240 tona bakra, a bakar koji je "spasen" po aktuelnim cenama vredi oko 2,2 miliona dolara, saopšteno je danas iz kompanije… »
Borski elektrolizeri spasili bakar vredan preko dva miliona
Dnevnik 22.03.2021
BOR: Postrojenja za odbakrivanje otpadnih rastvora i za tretman otpadnih voda u sastavu borske Elektrolize bakra prošle godine su iz otpadnih rastvora i voda spasile i u borsku Topionicu vratile 240 tona bakra, koji po trenutnim berzanskim cenama vredi… »
Borski elektrolizeri spasili bakar vredan preko dva miliona dolara
RTV 22.03.2021
BOR - Iz postrojenja za odbakrivanje otpadnih rastvora i tretmana otpadnih voda "uhvaćeno" je, pa opet vraćeno u borsku Topionicu, oko 240 tona bakra. – Bakar koji je "spasen" po aktuelnim cenama vredi oko 2,2 miliona dolara, što znači da se ulaganje… »
Vesti dana »
Marta Kos: Velika zabrinutost Brisela zbog koraka vlasti u Srbiji da suzbije nezavisno sudstvo
Nedeljnik pre 11 minutajoš 29 povezanih
Tramp uputio oštru kritiku: SAD bi mogle da završe sa Iranom i ostave saveznicima da brinu o Ormuskom moreuzu
Kurir pre 11 minutajoš 59 povezanih
Požar u Paviljonu Srbije na Venecijanskom bijenalu u Đardinima: Goreo spoljašnji deo krova
Newsmax Balkans pre 3 satajoš 28 povezanih
Hasijev: Odnosi Azerbejdžana i Srbije dostigli najviši nivo strateškog partnerstva
Euronews pre 5 satijoš 29 povezanih
Novosadska skupština oduzima prostor Akademiji, Mićin tvrdi da je taj prostor zloupotrebljen
Beta pre 6 satijoš 42 povezane



