Povezane vesti

Vučić s jednim od najvećih modnih dizajnera Filipom Plejnom

Vučić s jednim od najvećih modnih dizajnera Filipom Plejnom

Dnevnik 22.03.2021
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na Instragamu da se susreo u Beogradu sa nemačkim modnim dizajnerom Filipom Plejnom i poručio da se nada da će Plejn češće dolaziti u Srbiju i deo svoje budućnosti vezati za našu zemlju… »
Vučić Ugostio najvećeg kreatora na svetu! Filip Plejn poručio u Predsedništvu Srbije: Uzbuđen sam jer počinjem posao u…

Vučić Ugostio najvećeg kreatora na svetu! Filip Plejn poručio u Predsedništvu Srbije: Uzbuđen sam jer počinjem posao u…

Kurir 22.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sreo se sa Filipom Plejnom, jednim od najpoznatijih modnih kreatora na svetu. "Ugostio sam Filipa Plejna, jednog od najvećih modnih dizajnera, u nadi da će češće dolaziti u Srbiju i da će deo svoje budućnosti… »
Vučić ugostio nemačkog dizajnera Filipa Plejna

Vučić ugostio nemačkog dizajnera Filipa Plejna

Nova 22.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas na Instragamu da se susreo u Beogradu sa nemačkim modnim dizajnerom Filipom Plejnom i poručio da se nada da će Plejn češće dolaziti u Srbiju i deo svoje budućnosti vezati za našu zemlju… »
Vučić Ugostio Filipa Plejna: Predsednik Srbije se sastao sa jednim od najvećih modnih dizajnera na svetu (foto)

Vučić Ugostio Filipa Plejna: Predsednik Srbije se sastao sa jednim od najvećih modnih dizajnera na svetu (foto)

Večernje novosti 22.03.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić ugostio je danas Filipa Plejna, jednog od najpoznatijih modnih dizajnera na svetu. Vučić je fotografije susreta objavio na instagram profilu "budućnost Srbije", i izrazio želju da će Plejn češće dolaziti u… »
Oglasio se Filip Plejn nakon sastanka sa Vučićem: Potvrdio da počinje da posluje u Srbiji (foto)

Oglasio se Filip Plejn nakon sastanka sa Vučićem: Potvrdio da počinje da posluje u Srbiji (foto)

Večernje novosti 22.03.2021
FILIP Plejn, poznati svetski modni dizajner, sastao se u Beogradu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Vidno oduševljen našim predsednikom, Plejn je na svom Instagram profilu podelio fotografiju sa Vučićem, a u opisu je istakao da je uzbuđen… »

Vesti dana »