Povezane vesti

Kon: Najugroženiji zdravstveni sistem, a ne ugostitelji

Kon: Najugroženiji zdravstveni sistem, a ne ugostitelji

Politika 23.03.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je danas da je zdravstveni sistem trenutno najugroženiji, a ne ugostitelji i da je stav medicinskog dela Kriznog štaba da se spreče svi kontakti, ali da razume „ekonomski diktat” i zašto nije… »
"Najugroženiji su lekari, a ne ugostitelji": Doktor Kon o balansu između čuvanja zdravlja i ekonomije i o tome kako ga…

"Najugroženiji su lekari, a ne ugostitelji": Doktor Kon o balansu između čuvanja zdravlja i ekonomije i o tome kako ga…

Blic 23.03.2021
Epidemiolog Predrag Kon rekao je jutros da medicinski deo Kriznog štaba potpuno razume ekonomske probleme koje stvaraju mere protiv korone, ali da privrednici tokom pandemije nisu ti koji su najugroženiji, već su to pre svih lekari i drugi medicinski… »
Zar vi mislite da smo mi idioti? Doktor Kon nikada otvorenije - Otkrio zbog čega je protiv otvaranja lokala - "naučno je…

Zar vi mislite da smo mi idioti? Doktor Kon nikada otvorenije - Otkrio zbog čega je protiv otvaranja lokala - "naučno je…

Večernje novosti 23.03.2021
- PEVANJE je važan faktor, kapljice mogu da idu i do 12 metara. Niko ne pokušava da peva s maskama. Pitaju, da li je to naučno dokazano da se zaražava. Zar neko misli da smo mi idioti?! - Kada pitate nekoga gde je bio, kako se zarazio, dođete do toga… »
"Zar neko misli da smo mi: Idioti?" Dr Kon: Kada pitate obolele gde su bili, kako su se zarazili, dođete do istog odgovora

"Zar neko misli da smo mi: Idioti?" Dr Kon: Kada pitate obolele gde su bili, kako su se zarazili, dođete do istog odgovora

Blic 23.03.2021
Epidemiolog Predrag Kon rekao je jutros da je stav medicinskog dela Kriznog štaba bio da se spreče svi kontakti, ali da razume zašto se nije dogodilo potpuno zatvaranje. - Ovo ja zovem kao ekonomski diktat, i mogu lično da razumem, ali ovo otežava… »
Još nije trenutak! Kon uoči sednice Kriznog štaba - ipak ništa od otvaranja kafića?!

Još nije trenutak! Kon uoči sednice Kriznog štaba - ipak ništa od otvaranja kafića?!

Mondo 23.03.2021
Kon je najavio da će se pitanje otvaranja bašta sutra razmatrati na sednici Kriznog štaba, a da će on morati da objašnjava svoje razloge zašto sada nije pravi trenutak za to. Kon je najavio da će se pitanje otvaranja bašta sutra razmatrati na… »

Vesti dana »