Povezane vesti

Lečić bio u braku sa Ninom u vreme kada Danijela tvrdi da ju je silovao!

Lečić bio u braku sa Ninom u vreme kada Danijela tvrdi da ju je silovao!

Svet plus 23.03.2021
Skoro godinu dana nagađanja, spekulacija i misterije, Danijela Štajnfeld u petak 19. marta, na saslušanju izgovorila ime osobe za koju tvrdi da je njen silovatelj. Lečić bio u braku sa Ninom u vreme kada Danijela tvrdi da ju je silovao! Danijela je… »
Danijela Štajnfeld: Mene je silovao moj kolega i dragi prijatelj Branislav Lečić!

Danijela Štajnfeld: Mene je silovao moj kolega i dragi prijatelj Branislav Lečić!

Svet plus 23.03.2021
Glumica Danijela Štajnfeld je izjavila sledeće: Mene je silovao moj kolega i dragi prijatelj Branislav Lečić. To se desilo 7. maja 2012. godine. Mi smo bili zajedno u predstavi "Dnevna zapovest" u Beogradskom dramskom pozorištu. Glumica Danijela… »
Veljača podržala Štajnfeld: Ovako izgleda prava heroina

Veljača podržala Štajnfeld: Ovako izgleda prava heroina

Nova 23.03.2021
Hrvatska glumica i producentkinja jelena Veljača poslala je podršku glumici Danijeli Štajnfeld, koja je optužila glumca i političara Branislava Lečića za silovanje. “Ovako izgleda prava heroina. Hvala ti”, napisala je Veljača uz Danijelinu… »
Danijela tvrdi da ju je Branislav Lečić silovao dok je bio s Ninom: Voditeljka te 2012. godine otkrila šta ih je promenilo u…

Danijela tvrdi da ju je Branislav Lečić silovao dok je bio s Ninom: Voditeljka te 2012. godine otkrila šta ih je promenilo u…

Kurir 23.03.2021
Branislav Lečić, kojeg je glumica Danijela Štajnfeld optužila da ju je silovao, u tom trenutku 2012. godine bio u braku sa voditeljkom Ninom Radulović sa kojom je godinu dana ranije dobio i sina. Glumica Danijela Štajnfeld ispričala je da ju je… »

Vesti dana »