Povezane vesti

Ljubinka Klarić: Cela porodica mi je zaražena koronom

Ljubinka Klarić: Cela porodica mi je zaražena koronom

Nova 23.03.2021
Glumica Ljubinka Klarić objavila je da su njen jedanaestogodišnji sin, kao i ostatak porodice, zaraženi koronavirusom, dok je ona negativna jer je primila vakcinu. Glumica je na svom Fejsbuk profilu objasnila u kakvoj je situaciji trenutno njena… »
Svi u porodici zaraženi koronom, čak i sin (11): Srpska glumica jedina negativna - oglasila se i obratila svima!

Svi u porodici zaraženi koronom, čak i sin (11): Srpska glumica jedina negativna - oglasila se i obratila svima!

Mondo 23.03.2021
Sin joj se razboleo prošle nedelje. Sin joj se razboleo prošle nedelje. Glumica Ljubinka Klarić otkrila je da su svi u njenoj porodici zaraženi korona virusom, osim nje, koja je vakcinisana. Oglasila se na Fejsbuku i ovim putem apelovala na sve da se… »
"Moj sin (11) ima koronu, cela porodica se zarazila, ja sam vakcinisana i jedina negativna" Ljubinka Klarić ima jasnu poruku

"Moj sin (11) ima koronu, cela porodica se zarazila, ja sam vakcinisana i jedina negativna" Ljubinka Klarić ima jasnu poruku

Blic 23.03.2021
Glumica Ljubinka Klarić objavila je da su njen jedanaestogodišnji sin, kao i ostatak porodice, zaraženi korona virusom. Kako je Ljubinka navela, cela porodica se zarazila, izuzev nje, koja je vakcinisana protiv korone. - Možda nije loše da podelim… »

Vesti dana »