Povezane vesti

Vidić, Laković, Jugović – koga biste vi za predsednika FSS?

Vidić, Laković, Jugović – koga biste vi za predsednika FSS?

Nova 23.03.2021
Ko će na mesto predsednika Fudbalskog saveza Srbije, čini se da je lista pravih imena nikad kraća, a da je Nemanja Vidić najradije viđen na Terazijama. Po odlasku Slaviše Kokeze, koji je podneo ostavku na mesto prvog čoveka srpskog fudbala, tu… »
Nemanja Matić odsečno: Ako se Vidić i ja budemo pitali, mnogi iz domaćeg fudbala neće imati šta da traže tu!

Nemanja Matić odsečno: Ako se Vidić i ja budemo pitali, mnogi iz domaćeg fudbala neće imati šta da traže tu!

Sportal blic 23.03.2021
U ponedeljak je i odmah je počelo sa polemikom ko bi mogao da ga nastavi. Želja domaće javnosti je Nemanja Vidić, a očigledno i Nemanje Matića. Vezista Mančester junajteda je još jednom pričao o Vidiću kao čoveku koji bi mogao da donese… »
Predsedniče, hvala ni za šta

Predsedniče, hvala ni za šta

Nova 23.03.2021
Otišao je Slaviša Kokeza sa mesta predsednika Fudbalskog saveza Srbije, iako je morao i ranije, ali bolje ikad nego nikad. Ostali su njegovi "pipci", a reprezentacija počinje borbe za Mundijal 2022. u "divnom" ambijentu. I ne, Dragan Stojković Piksi… »
Nebojša Leković glavni kandidat za predsednika FSS

Nebojša Leković glavni kandidat za predsednika FSS

Danas 23.03.2021
Kokeza otišao zbog (ne)mira u kući Bivši predsednik FSS (dok je bio regionalni savez u okviru FS Jugoslavije) i nekadašnji generalni sekretar Crvene zvezde Nebojša Leković glavni je kandidat za naslednika Slaviše Kokeze, saznaje Danas. Iako se u… »
Matić: Ako se Vidić i ja pitamo biće čistka u našem fudbalu

Matić: Ako se Vidić i ja pitamo biće čistka u našem fudbalu

Nova 23.03.2021
Nemanja Matić, fudbaler Mančester junajteda, objasnio je šta bi prvo uradio ukoliko postane deo Fudbalskog saveza Srbije. Nedavno je javno podržao Nemanju Vidića koji se oglasio otvorenim pismom, a sada je još jednom potvrdio da ni najmanje ne… »
Matić surov: ‘Naš fudbal je na dnu. Ako dođemo Vidić i ja neće biti mesta za mnoge!’

Matić surov: ‘Naš fudbal je na dnu. Ako dođemo Vidić i ja neće biti mesta za mnoge!’

Hot sport 23.03.2021
Da li Nemanja zna nešto što mi ne znamo?! Proslavljeni srpski vezista Nemanja Matić govorio je o aktuelnoj situaciji u FSS-u. On je u razgovoru za B92, otkrio šta on misli o toj temi. ‘Plan bi trebalo da ima čovek koji preuzme Savez, a ja se nadam… »
Nemanja Matić se opet oglasio - Jedan da dođe, mnogi da odu!

Nemanja Matić se opet oglasio - Jedan da dođe, mnogi da odu!

Sportske.net 23.03.2021
Kako se i očekivalo, jučerašnji odlazak Sleviše Kokeze sa mesta predsednika FSS izazvao je veliku pažnju javnosti i brojne komentare, a mišljenje doskorašnjeg reprezentativca Nemanje Matića na ovu temu nikako ne može da se ignoriše. Fudbaler… »
Ako se Vidić i ja budemo pitali - mnogi neće imati šta da traže tu: Matić kandidovao bivšeg kapitena za predsednika FSS!

Ako se Vidić i ja budemo pitali - mnogi neće imati šta da traže tu: Matić kandidovao bivšeg kapitena za predsednika FSS!

Mondo 23.03.2021
"Imam predlog, to je Nemanja Vidić!". "Imam predlog, to je Nemanja Vidić!". Slaviša Kokeza podneo je ostavku na mesto predsednika Fudbalskog saveza Srbije (FSS), a u narednih nekoliko meseci saznaćemo ko će ga naslediti. Jasno je da će FSS… »
Četiri kandidata za Kokezinog naslednika, koga će predložiti Zvezda i Partizan?

Četiri kandidata za Kokezinog naslednika, koga će predložiti Zvezda i Partizan?

Sportske.net 23.03.2021
Fudbalski savez Srbije juče je i zvanično ostao bez svog prvog čoveka, pošto je Slaviša Kokeza podneo ostavku. Do daljnjeg, njegovu ulogu preuzeće Marko Pantelić, Kokeznin dosadašnji prvi saradnik, ali kada su u pitanju dogoročna rešenja za… »

Vesti dana »