Povezane vesti

Ovo je gavrilovićeva žena marina: Pevač je sa njom u braku 2 decenije, imaju dvoje dece, a sad je vara u rijalitiju! (foto)

Ovo je gavrilovićeva žena marina: Pevač je sa njom u braku 2 decenije, imaju dvoje dece, a sad je vara u rijalitiju! (foto)

Kurir 23.03.2021
Ivan Gavrilović trenutno boravi u rijalitiju "Parovi", gde je gledaoce kraj malih ekrana šokirao ljubavnom vezom sa Milijanom Bogdanović. Ivan je dve decenije u braku sa Marinom, sa kojom ima dvoje dece. Pevač je često na društvenim mrežama delio… »
Naš pevač (52) prevario ženu sa 29 godina mlađom, a sad hoće dete sa ljubavnicom: "Podmladio sam se pored nje"

Naš pevač (52) prevario ženu sa 29 godina mlađom, a sad hoće dete sa ljubavnicom: "Podmladio sam se pored nje"

Blic 23.03.2021
Pevač Ivan Gavrilović (52) prevario je suprugu u rijaliti šou programu "Parovi" sa Milijanom Bogdanović (23), a sada sa njom želi i decu. "Činjenica je da sam prevario ženu, i da sam se zaljubio u Milijanu. Podmladio sam se pored nje, ne bi bilo… »
Podmladio sam se pored Milijane, bilo bi dobro da imamo dete: Ivan Gavrilović hoće naslednike sa ljubavnicom, pomenuo ženu…

Podmladio sam se pored Milijane, bilo bi dobro da imamo dete: Ivan Gavrilović hoće naslednike sa ljubavnicom, pomenuo ženu…

Kurir 23.03.2021
Koliko je stvar ozbiljna između Milijane Bogdanović i pevača Ivana Gavrilovića kao i da njihova ljubav nema granica sada je postalo jasno. Njihov poslednji razgovor ostavio je u šoku sve gledaoce, ali i učesnike vile "Parova". "Činjenica je da sam… »

Vesti dana »