Povezane vesti
Rast BDP-a Srbije u 2021. godini, između tri i četiri odsto
Politika 23.03.2021
Rast bruto domaćeg proizvoda (BDP) Srbije u ovoj godini mogao bi da bude između tri i četiri odsto, ocenio je danas glavni urednik ekonomske publikacije „Kvartalni monitor” Milojko Arsić. „Manji pad u 2020. povećao je osnovicu s kojom će se porediti… »
Arsić: Rast BDP Srbije u 2021. bi mogao da bude između između tri i četiri odsto
N1 Info 23.03.2021
Rast bruto domaćeg proizvoda (BDP) Srbije u ovoj godini mogao bi da bude između tri i četiri odsto, ocenio je glavni urednik ekonomske publikacije "Kvartalni monitor" Milojko Arsić. „Manji pad u 2020. povećao je osnovicu s kojom će se porediti rezultati… »
Vesti dana »
Filipče: Pao je nedemokratski režim Viktora Orbana, sledeći su Vučić i Mickoski
Beta pre 35 minutajoš 115 povezanih
Iranska garda žestoko odgovorila na Trampove pretnje: Nijedna luka neće biti sigurna
Večernje novosti pre 35 minutajoš 24 povezane
Ovo je Nataša (19) koja je poginula kod Aleksinca Devojka stradala na licu mesta: 3 osobe povređene, a pijani vozač završio iza rešetaka
Blic pre 30 minutajoš 21 povezana
Rajaković ostvario istorijski plasman u plej-of NBA: „Uspesi srpske košarke su zaslužni za moju poziciju“
Nedeljnik pre 45 minutajoš 64 povezane



