Povezane vesti

Kakvu Srbiju želi? Tadić odgovorio kao iz topa

Kakvu Srbiju želi? Tadić odgovorio kao iz topa

Sportske.net 23.03.2021
Fudbaler reprezentacije Srbije Dušan Tadić ocenio je pred meč u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo protiv Republike Irske da je na njemu kao kapitenu veća odgovornost, ali i da svi igrači moraju da preuzmu istu. "Mislim da kod nas previše… »
Poslednji trening pred Irsku, Stojković održao govor FOTO

Poslednji trening pred Irsku, Stojković održao govor FOTO

Nova 23.03.2021
Fudbaleri Srbije odradili su poslednji trening pred meč sa Irskom u prvom kolu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. “Orlovi” su od 17 časova odradili trening, a bilo je evidentno da su odlično raspoloženi. Dragan Stojković, selektor Srbije, okupio… »
Piksi već zna tim za Irce - Tadić i Kokeza glavne teme

Piksi već zna tim za Irce - Tadić i Kokeza glavne teme

Sportske.net 23.03.2021
Novi selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi rekao je da se nada pobedi u debitantskom meču protiv Republike Irske u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo. Stojković je naglasio da u fudbalu nema garancija za pobedu, te da ne bi… »
Šta smo sve čuli na konferenciji pred selektorov debi: Kokezina ostavka, poređenje Piksi-Tadić, sastav za meč! (video)

Šta smo sve čuli na konferenciji pred selektorov debi: Kokezina ostavka, poređenje Piksi-Tadić, sastav za meč! (video)

Hot sport 23.03.2021
Završena je konferencija za štampu pred utakmicu sa Republikom Irskom. Dragan Stojković Piksi će sutra debitovati na klupi reprezentacije Srbije. Meč se igra u Beogradu od 20.45. Selektor je prvo otkrio ime novog kapitena. Istakao je da poštuje… »
"Može Srbija i sa tri: Špica!" Dragan Stojković Piksi održao konferenciju za pamćenje pred početak borbi za Mundijal

"Može Srbija i sa tri: Špica!" Dragan Stojković Piksi održao konferenciju za pamćenje pred početak borbi za Mundijal

Sportal blic 23.03.2021
Imali smo mi razne harizmatične selektore, ali onako kako je Dragan Stojković Piksi govorio pred prvu utakmicu u kojoj će kao strateg fudbalske reprezentacije Srbije predvoditi "orlove", odavno nije viđeno. Bilo je tu i šarma, i doskočica, ali i… »
Odlična atmosfera u taboru orlova; Piksi Tadiću: “Aj da čujem sad, pa da ti uzmem traku”

Odlična atmosfera u taboru orlova; Piksi Tadiću: “Aj da čujem sad, pa da ti uzmem traku”

Večernje novosti 23.03.2021
DRAGAN Stojković Piksi i Dušan Tadić obratili su se javnosti pred prvi meč kvalifikacija za Svetsko prvenstvo i odmah se videlo kakvo raspoloženje vlada u reprezentaciji Srbije. U sredu od 20.45 srpski fudbaleri dočekuju Irsku, a na konferenciji za… »
Piksi o izboru kapitena: Sinoć nisam mogao da spavam

Piksi o izboru kapitena: Sinoć nisam mogao da spavam

N1 Info 23.03.2021
Novopečeni selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković, očekivano za novog kapitena postavio je Dušana Tadića. Završetkom reprezentativne karijere Aleksandra Kolarova kapitenska traka ostala je upražnjena. Ali svima je bilo jasno da… »
Kapiten Irske najavio bunker u Beogradu! Nema lepa sećanja na "Marakanu", najviše se plaši dvojice "orlova"!

Kapiten Irske najavio bunker u Beogradu! Nema lepa sećanja na "Marakanu", najviše se plaši dvojice "orlova"!

Mondo 23.03.2021
Kapiten reprezentacije Irske Šejmus Kolman razgovarao je sa irskim novinarima pred meč sa Srbijom. Kapiten reprezentacije Irske Šejmus Kolman razgovarao je sa irskim novinarima pred meč sa Srbijom. Srbija će svoj prvi meč u kvalifikacijama za… »
Kapiten Irske o lošim sećanjima iz Beograda

Kapiten Irske o lošim sećanjima iz Beograda

Nova 23.03.2021
Šejmus Kolman, kapiten fudbalera Irske, govorio je o očekivanjima pred meč sa Srbijom u Beogradu i podsetio se da do sada Irska nikada nije savladala našu selekciju. Objasnio je ne zna ko će igrati protiv “orlova”. “Ne znam još uvek tim, pa… »
Selektor Irske: Divio sam se Piksiju

Selektor Irske: Divio sam se Piksiju

Nova 23.03.2021
Stiven Keni, selektor Irske, pohvalno je govorio o Srbiji i Draganu Stojkoviću pred meč kvalifikacija za Svetsko prvenstvo (sreda, 20.45). Istakao je da su igrači uzbuđeni zbog prilike da se plasiraju “Mislim da je ovo velika privilegija i prilika… »
Nemanja Matić za Danas: Navijam za Piksija u debiju protiv Irske

Nemanja Matić za Danas: Navijam za Piksija u debiju protiv Irske

Danas 23.03.2021
– Verujem u igrače koje je izabrao selektor Srbije Dragan Stojković. Očekujem pobedu, kao što će nam biti potrebno i mnogo drugih pobeda, za boljitak srpskog fudbala. Navijaću i navijaću, izjavio je večeras za portal Danasa Nemanja Matić, uoči… »

Vesti dana »