Povezane vesti

Kao grom iz vedra neba: Geret Bejl na okupljanju reprezentacije otkrio gde želi da nastavi karijeru!

Kao grom iz vedra neba: Geret Bejl na okupljanju reprezentacije otkrio gde želi da nastavi karijeru!

Hot sport 23.03.2021
Sutra će početi kvalifikacije za SP u Kataru. Fudbalska reprezentacija Velsa okupila se pred meč sa Belgijom. Pažnju svih medija privukao je Geret Bejl. Rekao je da mu je reprezentacija najvažnija, ali je potom dodao da je njegov plan da se vrati u… »
Ovo niko nije očekivao: Došao na okupljanje reprezentacije, a onda iznenadio sve objavom!

Ovo niko nije očekivao: Došao na okupljanje reprezentacije, a onda iznenadio sve objavom!

Mondo 23.03.2021
Iako treba da igra za Vels, klupska karijera je u prvom planu. Iako treba da igra za Vels, klupska karijera je u prvom planu Kapiten Velsa Garet Bejl iznenadio je svet fudbala kada je otkrio da planira na leto da završi sa Totenhemom i vrati se u Real… »
Bejl presekao: Na leto se vraćam u Real

Bejl presekao: Na leto se vraćam u Real

Nova 23.03.2021
Garet Bejl ne uspeva da pronađe svoje mesto pod suncem. Nekada jedan od najboljih fudbalera sveta sada uglavnom šansu dobija sa klupe, a sličnu sudbinu u Totenhemu je imao i prethodne sezone u Real Madridu. Na jednogodišnjoj pozajmici u Totenhemu nije… »
Bejl: Plan je da se vratim u Real posle ove sezone

Bejl: Plan je da se vratim u Real posle ove sezone

N1 Info 23.03.2021
Garet Bejl (31) saopštio je da planira da se vrati u Real Madrid kad se sezona završi, a sa njom i dogovor o pozajmici Totenhemu. „Moja (klupska) budućnost neće mi predstavljati nikakvu smetnju pred Evropsko prvenstvo. Glavni razlog zašto sam… »
Bejl šokirao Španiju svojim planom

Bejl šokirao Španiju svojim planom

Vesti online 23.03.2021
Velški fudbaler Garet Bejl ima plan za budućnost. On je otkrio da će se na leto vratiti u Real Madrid, te da mu pozajmica u Totenhemu služi kao priprema za EURO. To se malo kosi sa nedavnim Bejlovim izjavama u kojima je govorio da će ugovor o… »

Vesti dana »