Povezane vesti

Ne dam te sestro! Glumac Goran Bogdan obučen u haljinu pružio podršku Danijeli Štajnfeld i uputio jaku poruku!

Ne dam te sestro! Glumac Goran Bogdan obučen u haljinu pružio podršku Danijeli Štajnfeld i uputio jaku poruku!

Kurir 23.03.2021
Glumica Danijela Štajnfeld otkrila je u Višem tužilaštvu da je misteriozni moćnik iz filmske industrije, za kojeg je tvrdila da ju je silovao, glumac Branislav Lečić. Brojne kolege, među kojima su, između ostalog, Nina Janković, Jelisaveta… »
Mirjana Karanović odbila da igra u predstavi sa Branislavom Lečićem

Mirjana Karanović odbila da igra u predstavi sa Branislavom Lečićem

N1 Info 23.03.2021
Glumica Mirjana Karanović obavestila je Jugoslovensko dramsko pozorište da odbija da igra u predstavi zajedno sa Branislavom Lečićem. Kako je Karanović prenela na svom Instagram profilu, na ovaj potez se odlučila u znak protesta zbog, kako je… »
Mirjana Karanović odbila da igra predstavu sa Branislavom Lečićem - to je moj protest za ono što je uradio Danijeli

Mirjana Karanović odbila da igra predstavu sa Branislavom Lečićem - to je moj protest za ono što je uradio Danijeli

Noizz 23.03.2021
Glumica Danijela Štajfeld dobija podršku sa svih strana zbog hrabrosti i odvažnosti da kaže u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu da Branislav Lečić taj misteriozni moćnih iz filmske industrije koji ju je silovao. Nakon mnogih reči podrške… »
Svaki put mi se okrene utroba kad vidim takve stvari: Ivana Dudić se zgrozila kad je čula za Danijelinu izjavu da je silovao…

Svaki put mi se okrene utroba kad vidim takve stvari: Ivana Dudić se zgrozila kad je čula za Danijelinu izjavu da je silovao…

Kurir 23.03.2021
Glumica Danijela Štajnfeld je u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu navela da je njen kolega Branislav Lečić misteriozni moćnik iz filmske industrije koji ju je navodno silovao, a sada se ovim povodom oglasila i glumica Ivana Dudić. Ivana je… »
Lečić iznad nje, a danijeli se na licu vidi sva tuga: Fotografija sa zajedničke predstave iz 2012. izaziva jezu

Lečić iznad nje, a danijeli se na licu vidi sva tuga: Fotografija sa zajedničke predstave iz 2012. izaziva jezu

Kurir 23.03.2021
Mlada glumica Danijela Štajnfeld optužila je u Tužilaštvu glumca Branislava Lečića za silovanje. Glumica je u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu navela da je njen kolega Branislav Lečić misteriozni moćnik iz filmske industrije koji ju je… »

Vesti dana »