Povezane vesti
Isplata obeštećenja za oduzetu imovinu od sledeće godine
Nova ekonomija 23.03.2021
Agencija za restituciju intenzivno donosi rešenja o obeštećenju vlasnika oduzete imovine, nedeljno oko 100. Ako se nastavi tim tempom pravosnažna rešenja doneta do juna biće isplaćena sledeće godine, najavio je danas direktor Agencije Strahinja Sekulić… »
Restitucija u Srbiji: Vraćanje imovine pri kraju, na redu obeštećenja
RTS 23.03.2021
Vlada Srbije je na sednici održanoj 21. januara, donela Zaključak o utvrđivanju koeficijenta za utvrđivanje iznosa obeštećenja koji iznosi 0,15, i tako su se stekli uslovi da se započne sa isplatom obeštećenja za one korisnike restitucije za koje nije… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Velika kolona đaka Zemunske i Desete gimnazije na putu ka Skupštini grada: Dijana Hrka nastavlja štrajk glađu šesti dan: „Vučić nema petlju da dođe da razgovara sa mnom pred svima“
Nova pre 7 minutajoš 19 povezanih
Vremenska prognoza za Zrenjanin: Oblačno i hladnije sa kišom! Jutarnje od 2 dnevne do 14! Vremenska prognoza 7.11.2025. - 13.11.2025.
Volim Zrenjanin pre 1 satjoš 21 povezana
Gunvor povukao ponudu za Lukoil posle američkih optužbi da je „pijun Kremlja"
NIN pre 27 minutajoš 16 povezanih
Zemljotres jačine 3,9 stepeni Rihterove skale registrovan u pograničnom području Crne Gore i Bosne i Hercegovine
Euronews pre 26 minutajoš 14 povezanih



