Povezane vesti

Bolna ispovest Marije kilibarde: Godinama je trajalo moje raspadanje do najsitnijih komadića, a pritisci okruženja su me…

Bolna ispovest Marije kilibarde: Godinama je trajalo moje raspadanje do najsitnijih komadića, a pritisci okruženja su me…

Večernje novosti 24.03.2021
VODITELJKA Marija Kilibarda (40) u iskrenoj ispovesti govorila je o borbama koje je vodila, ističući da se teško nosila sa tim što nije bila ono što su drugi od nje očekivali - domaćica i majka. Međutim, danas u partneru Branislavu Vučeliću ima… »
3 Godine trajalo moje raspadanje do najsitnijih komada: Marija Kilibarda o teškom periodu kad su svi hteli da bude postane…

3 Godine trajalo moje raspadanje do najsitnijih komada: Marija Kilibarda o teškom periodu kad su svi hteli da bude postane…

Kurir 24.03.2021
Voditeljka Marija Kilibarda (40) ne krije da je iza nje težak period. - Pobedila sam svoje psihičke probleme - priznala je Marija Kilibarda na početku, ističući da je uspela zahvaljujući psihoterapijama. - Tri godine je trajalo moje raspadanje do… »
Tri godine sam se raspadala do najsitnijih komada: Marija Kilibarda nikad iskrenija - progovorila o najtežem periodu!

Tri godine sam se raspadala do najsitnijih komada: Marija Kilibarda nikad iskrenija - progovorila o najtežem periodu!

Mondo 24.03.2021
Voditeljka iskreno o svojoj borbi. Voditeljka iskreno o svojoj borbi. Nakon što je nedavno obradovala gledaoce kada se na malim ekranima pojavila u vatrenom izdanju, Marija Kilibarda je prvi put govorila o teškom periodu. Ona ne krije da je iza nje… »

Vesti dana »