Povezane vesti

Vlastin ljubimac glumcu poželeo poslednje zbogom! Branko mu je bio najdraži crveno-beli momak

Vlastin ljubimac glumcu poželeo poslednje zbogom! Branko mu je bio najdraži crveno-beli momak

Mondo 24.03.2021
Emotivni oproštaj kapitena Zvezde. Emotivni oproštaj kapitena Zvezde Čuveni srpski glumac Vlasta Velisavljević preminuo je u 95. godini života. Legendarni čika Vlasta izgubio je bitku za život, nakon što je hospitalizovan zbog korona virusa… »
Vlasta Velisavljević je od Zvezde imao mesto uz teren, ali nije hteo da ga korsti: Dobijao sam batine, sve to ide u rok…

Vlasta Velisavljević je od Zvezde imao mesto uz teren, ali nije hteo da ga korsti: Dobijao sam batine, sve to ide u rok…

Sportal blic 24.03.2021
Danas su stigle tužne vesti, preminuo je legendarni glumac u 95. godini života. Velisavljević je rođen 1926, glumom je počeo da se bavi sa 14 godina i ostvario je oko 350 uloga na filmu pozorištu i televiziji. Pored umetnosti, velika strast mu je… »
“Vlasta je u 91. godini tražio da zaigra za Zvezdu”

“Vlasta je u 91. godini tražio da zaigra za Zvezdu”

Nova 24.03.2021
Košarkaški i fudbalski klub Crvena zvezda oprostili su se od legende srpskog glumišta i jednog od svojih najvernijih navijača Vlaste Velisavljevića, koji je danas preminuo u 95. godini života od posledica koronavirusa. “Vlasta je voleo glumu, ali… »
Crveno-beli se oprostili od svog vlaste: Znali su te po kultnim ulogama i velikom ljubavi prema svojoj Zvezdi!

Crveno-beli se oprostili od svog vlaste: Znali su te po kultnim ulogama i velikom ljubavi prema svojoj Zvezdi!

Mondo 24.03.2021
Crvena zvezda se oprostila od čuvenog glumca i velikog navijača ovog kluba. Crvena zvezda se oprostila od čuvenog glumca i velikog navijača ovog kluba. Vlasta Velisavljević je preminuo u Beogradu u 95. godini, a od legende srpskog glumišta oprostila… »
Oglasila se zvezda: Otišao je naš Vlasta, veliki glumac i najveći Zvezdaš (foto+video)

Oglasila se zvezda: Otišao je naš Vlasta, veliki glumac i najveći Zvezdaš (foto+video)

Večernje novosti 24.03.2021
LEGENDA srpskog glumišta i jedan od najvernijih Zvezdaša Vlasta Velisavljević, preminuo je 94. godini života od posledica korona virusa. Tim povodom, oglasila se KK Crvena zvezda, čiji je veliki navijač bio Vlasta. Prvi navijač, može se slobodno… »
Vlasta je bio uz Zvezdu od osnivanja, gradio je Marakanu, s 93 joj dao pehar, a peckao je i Partizan

Vlasta je bio uz Zvezdu od osnivanja, gradio je Marakanu, s 93 joj dao pehar, a peckao je i Partizan

Vesti online 24.03.2021
Čuveni glumac i veliki navijač Crvene zvezde, Vlasta Velisavljević preminuo je u 95. godini usled posledica koronavirusa. Vlasta Velisavljević je beležio glumačke nastupe do samog kraja života, a izuzev glumišta, Vlasta je bio redovan i na… »
Zvezda je za Vlastu bila posebna, gledao je i u 91. godini

Zvezda je za Vlastu bila posebna, gledao je i u 91. godini

Nova 24.03.2021
Odlazak Vlaste Velisavljevića veliki je udarac i za Sportsko društvo Crvena zvezda, posebno za košarkašku sekciju crveno-belih. Vlasta je bio stariji od kluba, rođen je 1926. godine, nažalost, izgubio je bitku protiv koronavirusa u sredu. Srbija je… »
"Čak sam i batine dobijao zbog zvezde": Čika Vlasta je obožavao crveno-bele, u 91. se pitao - što mi ne daju da igram!

"Čak sam i batine dobijao zbog zvezde": Čika Vlasta je obožavao crveno-bele, u 91. se pitao - što mi ne daju da igram!

Mondo 24.03.2021
Vlasta Velisavljević je bio ikona srpskog glumišta, ali i jedan od najverniih navijača Crvene zvezde! Vlasta Velisavljević je bio ikona srpskog glumišta, ali i jedan od najverniih navijača Crvene zvezde! Srbiju je pogodila vest o smrti jedne od… »

Vesti dana »