Povezane vesti

Vesna Mališić u “Među nama” o Branislavu Lečiću i hapšenjima

Vesna Mališić u “Među nama” o Branislavu Lečiću i hapšenjima

Nova 24.03.2021
Zamenik urednika nedeljnika NIN Vesna Mališić bila je današnja gošća emisije "Među nama" sa kojom je novinarka Maja Nikolić razgovarala o slučaju "Lečić", evroparlamentarcima i nedavnim hapšenjima. Mališić je rekla da ona uvek ima ozbiljan… »
Danijela mi je student, a Lečić kolega: Oglasio se Dragan Petrović Pele - ovako komentariše slučaj!

Danijela mi je student, a Lečić kolega: Oglasio se Dragan Petrović Pele - ovako komentariše slučaj!

Mondo 24.03.2021
"Čini mi se kao da smo u zoni sumraka", rekao je glumac. "Čini mi se kao da smo u zoni sumraka", rekao je glumac. Glumica Danijela Štajnfeld otkrila je u Višem tužilaštvu da ju je glumac Branislav Lečić pre nekoliko godina napastvovao dok je sa… »
Žene će tek skupiti snagu i javno progovoriti

Žene će tek skupiti snagu i javno progovoriti

Dojče vele 24.03.2021
Nakon što je glumica Milena Radulović svojom tužbom za seksualno nasilje pokrenula lavinu u čitavom regionu, ovih dana još jedna mlada glumica, Danijela Štajnfeld, javnosti je obelodanila ime svog silovatelja. Nakon Miroslava Aleksića Mike, za… »
Oglasio se i dragan petrović pele povodom slučaja danijele: Sud je prilika da se čuju obe strane Ona je moj student, a Leka…

Oglasio se i dragan petrović pele povodom slučaja danijele: Sud je prilika da se čuju obe strane Ona je moj student, a Leka…

Kurir 24.03.2021
Glumica Danijela Štajnfeld potvrdila je navode medija da je osoba koja ju je silovala njen kolega Branislav Lečić i dodala da je htela da izbegne da otkrije njegovo ime, ali da je "prelilo kap" kada je, kako je navela, nakon slučaja Mike Aleksića… »
Janković: Jako je bitno da ženi verujemo kada prijavljuje bilo kakvo nasilje

Janković: Jako je bitno da ženi verujemo kada prijavljuje bilo kakvo nasilje

Danas 23.03.2021
Ponovo smo društvo na ispitu, rekla je Poverenica za zaštitu ravnopravnosti Brankica Janković, povodom slučaja glumice Danijele Štajnfeld koja je otkrila Višem javnom tužilaštvu da ju je silovao glumac i predsednik pokreta Demokrate Srbije… »

Vesti dana »