Povezane vesti

Premijer Hrvatske, predsednik Sabora i ministar zdravlja vakcinisani AstraZenekom

Premijer Hrvatske, predsednik Sabora i ministar zdravlja vakcinisani AstraZenekom

Novi magazin 24.03.2021
Premijer Hrvatske Andrej Plenković, predsednik Sabora Gordan Jandroković i ministar zdravlja Vili Beroš jutros su javno vakcinisani vakcinom proizvođača AstraZenaka u sedištu Vlade u Zagrebu. "Mislim da je upućena snažna poruka prema medicinskoj… »
Premijer Hrvatske, predsednik Sabora i ministar zdravlja javno vakcinisani Astrazenekom

Premijer Hrvatske, predsednik Sabora i ministar zdravlja javno vakcinisani Astrazenekom

Beta video 24.03.2021
ZAGREB - Premijer Hrvatske Andrej Plenković, predsednik Sabora Gordan Jandroković i ministar zdravlja Vili Beroš jutros su javno vakcinisani vakcinom proizvodjača Astrazenaka u sedištu Vlade u Zagrebu.``Mislim da je upućena snažna poruka prema… »
Premijer Hrvatske, predsednik Sabora i ministar zdravlja javno vakcinisani Astrazenekom

Premijer Hrvatske, predsednik Sabora i ministar zdravlja javno vakcinisani Astrazenekom

Politika 24.03.2021
ZAGREB - Premijer Hrvatske Andrej Plenković, predsednik Sabora Gordan Jandroković i ministar zdravlja Vili Beroš jutros su javno vakcinisani vakcinom proizvođača Astrazenaka u sedištu Vlade u Zagrebu. „Mislim da je upućena snažna poruka prema… »
Plenković, predsednik Sabora i ministar zdravlja vakcinisani Astrazenekom

Plenković, predsednik Sabora i ministar zdravlja vakcinisani Astrazenekom

N1 Info 24.03.2021
Premijer Hrvatske Andrej Plenković, predsednik Sabora Gordan Jandroković i ministar zdravlja Vili Beroš javno su vakcinisani vakcinom proizvodjača Astrazenaka u sedištu Vlade u Zagrebu. „Mislim da je upućena snažna poruka prema medicinskoj nauci… »
Plenković se vakcinisao astrazenekom: Pridružili mu se i Jandroković i Beroš (video)

Plenković se vakcinisao astrazenekom: Pridružili mu se i Jandroković i Beroš (video)

Kurir 24.03.2021
Hrvatski premijer Andrej Plenković, ministar zdravstva Vili Beroš i predsednik sabora Gordan Jandroković vakcinisali su se jutros u Banskim dvorima vakcinom AstraZeneke. Prvi se vakcinisao Jandroković, zatim Plenković i na kraju Beroš. Nakon što su… »

Vesti dana »