Povezane vesti

Nina Radulović nestala nakon skandala bivšeg supruga: Danima se ne oglašava na društvenim mrežama i ne javlja nikom

Nina Radulović nestala nakon skandala bivšeg supruga: Danima se ne oglašava na društvenim mrežama i ne javlja nikom

Večernje novosti 24.03.2021
GLUMICA Danijela Štajnfeld je u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu navela da je njen kolega Branislav Lečić misteriozni moćnik iz filmske industrije koji ju je silovao, a od kada je ova vest objavljena mnogi su pokušali da dođu i do komentara… »
"Flert nije pristanak na nešto više": Oglasila se Mirjana Karanović nakon što je odbila da igra sa Lečićem: "Nisam dobila…

"Flert nije pristanak na nešto više": Oglasila se Mirjana Karanović nakon što je odbila da igra sa Lečićem: "Nisam dobila…

Blic 24.03.2021
Glumica Danijela Štajnfeld je u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu navela da je njen kolega Branislav Lečić misteriozni moćnik iz filmske industrije koji ju je silovao, a njena koleginica Mirjana Karanović odmah je odreagovala tako što je poslala… »
Nisam jedina koju je silovao, ali sam jedina koja je progovorila: Danijela otkrila da ima još Lečićevih žrtava

Nisam jedina koju je silovao, ali sam jedina koja je progovorila: Danijela otkrila da ima još Lečićevih žrtava

Noizz 24.03.2021
Pre nego što je otkrila da je moćnik iz filmske industrije koji ju je silovao Branislav Lečić, Danijela Štajnfeld je govoreći o njemu istakla kako nije jedina koju je on seksualno zlostavljao, a majka glumice je sve vreme znala sve o tome i… »
Te priče su potpuno nebulozne: Miloš Timotijević podržao Danijelu Štajnfeld, za sve ima samo jedno pitanje

Te priče su potpuno nebulozne: Miloš Timotijević podržao Danijelu Štajnfeld, za sve ima samo jedno pitanje

Večernje novosti 23.03.2021
GLUMICA Danijela Štajnfeld otkrila je u Višem tužilaštvu da je misteriozni moćnik iz filmske industrije, za kojeg je tvrdila da ju je silovao, glumac Branislav Lečić. Tim povodom za medije se oglasio i glumac Miloš Timotijević. – Ja sam… »

Vesti dana »

Nema lakih rivala

Nema lakih rivala

Politika pre 1 satjoš 37 povezanih