Povezane vesti

Zašto da koriste zločin i ponižavanje duha zarad popularnosti? Jana Bjelica stala na stranu koleginica koje su priznale…

Zašto da koriste zločin i ponižavanje duha zarad popularnosti? Jana Bjelica stala na stranu koleginica koje su priznale…

Kurir 24.03.2021
Jana Bjelica u Pulsu Srbije na Kurir televiziji govorila je o smrti Vlaste Velisavljevića, slučaju Danijele Štajnfeld i Branislava Lečića i seriji u kojoj igra. Glumica kaže da Vlastu nije upoznala, ali da će njegova dela zauvek živeti. "Nažalost… »
„Da vlastu korona ubije, to mi je užasno“ - Voja Brajović skrhan zbog smrti kolege: On bi nadživeo Kirk Daglasa!

„Da vlastu korona ubije, to mi je užasno“ - Voja Brajović skrhan zbog smrti kolege: On bi nadživeo Kirk Daglasa!

Večernje novosti 24.03.2021
VOJA Brajović oprostio se od kolege Vlaste Velisavljevića, koji je danas preminuo, i otkrio kako će se on sećati glumca. Vlasta je preminuo usled borbe sa korona virusom, a Voja kaže da je uvek bio "obožavan čovek" i plemenito biće. -To što ste… »
Potresne reči: Ovako se Mira Banjac oprostila od Vlaste Velisavljevića

Potresne reči: Ovako se Mira Banjac oprostila od Vlaste Velisavljevića

Večernje novosti 24.03.2021
TOLIKO sam tužna zbog smrti mog dragog kolege Vlaste Velisavljevića.On je više od sećanja,on je čovek koji je imao snage za pet teškii života i sve ih je sa elanom proživeo – rekla je danas za „Novosti“ Mira Banjac na vest o smrti kolege… »
Mira Banjac za Kurir posle vlastine smrti: Imali smo istu životnu filozofiju! Javljao mi se tokom teških dana da pita kako…

Mira Banjac za Kurir posle vlastine smrti: Imali smo istu životnu filozofiju! Javljao mi se tokom teških dana da pita kako…

Kurir 24.03.2021
Mira Banjac poslednji put oprostila se sa kolegom Vlastom Velisavljevićem koji je izgubio bitku sa koronom u 95. godini. Glumica je za Kurir otkrila kakav je bio čuveni glumac, ali i da joj se javljao. "Vlasta je proživeo pet života. To su bili… »
Gorica Popović za kurir o čuvenom vlasti: Ova prokleta bolest uzima ljude, bio je divan glumac

Gorica Popović za kurir o čuvenom vlasti: Ova prokleta bolest uzima ljude, bio je divan glumac

Kurir 24.03.2021
Glumica Gorica Popović oprostio se od kolege Vlaste Velisavljevića, koji je preminuo u 85. godini posle borbe sa korona virusom. "Mnogo sam ga volela, on je bio izvanredan čovek, divan glumac, jedna prosto izuzetna osoba. Strašno mi je žao, bila sam… »
Tihomir Stanić za Kurir: Srećan sam što sam poznavao Vlastu, moja deca su ga volela, bio je kao dečak

Tihomir Stanić za Kurir: Srećan sam što sam poznavao Vlastu, moja deca su ga volela, bio je kao dečak

Kurir 24.03.2021
Tihomir Stanić oprostio se od kolege Vlastimira Vlaste Velisavljevića koji je izgubio bitku sa korona virusom u 95. godini. Glumac je za Kurir izjavio da je srećan što je poznavao takvog čoveka, kao i da će Vlasta večno ostati dečak. "Sreċan sam… »

Vesti dana »