Povezane vesti
Uskoro zakon o bezbednosti i zdravlju na radu: Prevencija najbolji način zaštite
Večernje novosti 24.03.2021
BOLJA zakonska rešenja stvoriće uslove za bezbedniju i zdraviju radnu sredinu koja će omogućiti zaposlenima da produktivno rade, što će direktno uticati na ekonomski rast, zapošljavanje i poboljšanje funkcionisanja tržišta rada, istakla je Darija Kisić… »
Počeo rad na pripremi nacrta zakona o bezbednosti i zdravlju na radu
Danas 24.03.2021
Bolja zakonska rešenja omogućiće stvaranje uslova za bezbedniju i zdraviju radnu sredinu koja omogućava zaposlenima da produktivno rade, što će direktno uticati na ekonomski rast, zapošljavanje i poboljšanje funkcionisanja tržišta rada, rekla je danas… »
Novi zakon za bolje uslove za bezbednost i zdravlje na radu
RTV 24.03.2021
BEOGRAD - Prvi sastanak Radne grupe za pripremu Nacrta Zakona o bezbednosti i zdravlju na radu održan je danas, a ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Darija Kisić Tepavčević kazala je da će se usvajanjem i sprovođenjem tog… »
Vesti dana »
Boj na Ivankovcu bio prva velika pobeda Srba u Prvom srpskom ustanku
RTV pre 11 minutajoš 3 povezane
Napad na Zaporožje i Harkov, ima žrtava; Rusija: Oboreno 180 dronova iznad Moskovske oblasti
RTS pre 1 minutjoš 1 povezana
Tramp preti i Omanu, Teheran najavljuje mogućnost ofanzive; Izrael: Nema povlačenja dok se Hamas ne razoruža
RTS pre 31 minutajoš 1 povezana





