Povezane vesti

Vlasta Velisavljević – od logora i Golog otoka do glumačke legende

Vlasta Velisavljević – od logora i Golog otoka do glumačke legende

N1 Info 24.03.2021
Čuveni glumac Vlastimir Vlasta Velisavljević preminuo je u 95. godini u Beogradu od posledica koronavirusa. Tokom višedecenijske karijere Velisavljević ostvario je čak 350 uloga u pozorištu, na filmu i televiziji, kojima je obeležio domaću… »
Sloboda Mićalović se oglasila posle vlastine smrti: Poslala emotivnu poruku legendi srpskog glumišta

Sloboda Mićalović se oglasila posle vlastine smrti: Poslala emotivnu poruku legendi srpskog glumišta

Večernje novosti 24.03.2021
GLUMAC Vlasta Velisavljević preminuo je danas u 95. godini života, nakon što je nekoliko dana proveo u indukovanoj komi usled koronavirusa. Ova vest potresla je čitavu javnost, te su se mnogi glumci oglasili na društvenim mrežama i na taj način se… »
"Znam kako se zarazio,: proveo je pola dana u Domu zdravlja" Žena Vlaste Velisavljevića o tome šta se dešavalo pre nego…

"Znam kako se zarazio,: proveo je pola dana u Domu zdravlja" Žena Vlaste Velisavljevića o tome šta se dešavalo pre nego…

Blic 24.03.2021
Nada Velisavljević, supruga pokojnog glumca Vlaste Velisavljevića koji je u 95. godini preminuo od korona virusa, smatra da se glumac zarazio kada je išao da registruje auto. Vlasta je prošle nedelje primljen u KBC "Dragiša Mišović", a pre toga… »
"Lepi glogi, mogu li da ga pomilujem?" Tužna scena - Vlasta plače i mazi sliku Glogovca u emisiji (video)

"Lepi glogi, mogu li da ga pomilujem?" Tužna scena - Vlasta plače i mazi sliku Glogovca u emisiji (video)

Večernje novosti 24.03.2021
ČUVENI glumac, Vlasta Velisavljević umro je u 95. godini usled korona virusa. Glumac se hrabro borio sa opakim virusom, ali nakon nekoliko dana koje je proveo u indukovanoj komi, danas je preminuo. Mnoge njegove kolege pogodila je ova vest, a za njega… »
Vlastina Nada: Odlete od mene tako brzo, tužna sam i sama

Vlastina Nada: Odlete od mene tako brzo, tužna sam i sama

Nova 24.03.2021
Supruga Vlaste Velisavljevića, Nada, s kojom je bio u braku gotovo pola veka, očajna je zbog glumčeve smrti, a za Nova.rs je ispričala kako je proveo svoje poslednje dane. “Ne znam šta bih vam rekla, toliko sam očajna! On je dobio i vakcinu i… »
Teško mi je što se nisam oprostila od njega: Oglasila se Vlastina supruga Nada - "Voleli smo se više od života"

Teško mi je što se nisam oprostila od njega: Oglasila se Vlastina supruga Nada - "Voleli smo se više od života"

Mondo 24.03.2021
Supruga glumca koji nas je napustio u 95. godini otkriva da se do poslednjeg trenutka nadala najboljem. Supruga glumca koji nas je napustio u 95. godini otkriva da se do poslednjeg trenutka nadala najboljem Supruga preminulog glumca Vlaste… »
Preminuo Vlasta Velisavljević

Preminuo Vlasta Velisavljević

OK radio 24.03.2021
Glumac, Vlasta Velisavljević(94), hospitalizovan je pre nekoliko dana zbog usled simptoma koronavirusa. Glumac se hrabro borio sa opakim virusom, a kako je potvrdila supruga Nada, on je izgubio bitku. Čuveni glumac je prošle nedelje hospitalizovan zbog… »

Vesti dana »