Povezane vesti

Brnabić: Poseta Zaječaru nije funkcionerska kampanja

Brnabić: Poseta Zaječaru nije funkcionerska kampanja

Novi magazin 24.03.2021
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da njen dolazak u Zaječar nije deo funkcionerske kampanje. "Da sam došla prvi put u Zaječar kao predsednica Vlade, onda biste mogli da me optužite za funkcionersku kampanju, ali s obzirom na to… »
Brnabić: Moj dolazak u Zaječar nije funkcionerska kampanja

Brnabić: Moj dolazak u Zaječar nije funkcionerska kampanja

N1 Info 24.03.2021
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da njen dolazak u Zaječar, gde se u nedelju održavaju lokalni izbori, nije funkcionerska kampanja. „Da sam došla prvi put u Zaječar kao predsednica Vlade, onda biste mogli da me optužite za… »
Premijerka Ana odgovorila šta radi u Zaječaru: Nije funkcionerska kampanja, ovde sam već 4. put (foto)

Premijerka Ana odgovorila šta radi u Zaječaru: Nije funkcionerska kampanja, ovde sam već 4. put (foto)

Kurir 24.03.2021
ZAJEČAR - Premijerka Ana Brnabić izjavila je da njena današnja poseta Zaječaru nije funkcionerska kampanja, jer nije prvi put u poseti tom gradu, a svaki put kad je dolazila, kao i danas, ističe, reč je bila o važnim i uspešnih projektima u tom… »
Brnabić: Zaječar među vodećima u programu "Moja prva plata", 110 mladih dobilo prvo radno mesto

Brnabić: Zaječar među vodećima u programu "Moja prva plata", 110 mladih dobilo prvo radno mesto

RTS 24.03.2021
Zaječar je među vodećim lokalnim samoupravama u kojima se realizuje program "Moja prva plata", a samo u tom gradu čak 110 mladih dobilo je prvo radno mesto kroz taj program u 64 kompanije, kaže premijerka Ana Brnabić. Ana Brnabić je u Zaječaru… »
Ana Brnabić o funkcionerskoj kampanji u Zaječaru (VIDEO)

Ana Brnabić o funkcionerskoj kampanji u Zaječaru (VIDEO)

Danas 24.03.2021
Na pitanje novinara portala Glas Zaječara Miljka Stojanovića da je dva dana pre premijerke, Zaječar posetio predsednik Aleksandar Vučić, pre njega nekoliko ministara, i koliko košta funkcionerska kampanja građane Srbije, Ana Brnabić je kazala da… »
Ana Brnabić o funkcionerskoj kampanji: Možete me optužiti za funkcionersku kampanju da je meni ovo prvi put da sam u…

Ana Brnabić o funkcionerskoj kampanji: Možete me optužiti za funkcionersku kampanju da je meni ovo prvi put da sam u…

Glas Zaječara 24.03.2021
Na pitanje novinara portala Glas Zaječara Miljka Stojanovića da je dva dana pre premijerke, Zaječar posetio predsednik Aleksandar Vučić, pre njega nekoliko ministara, i koliko košta funkcionerska kampanja građane Srbije, Ana Brnabić je kazala da… »

Vesti dana »