Povezane vesti

Eraković jedva čeka povratak i pobedu u derbiju: Mladi Zvezdin štoper strpljivo se oporavlja od teške povrede

Eraković jedva čeka povratak i pobedu u derbiju: Mladi Zvezdin štoper strpljivo se oporavlja od teške povrede

Mondo 24.03.2021
Defanzivac šampiona Srbije mašta o povratku. Defanzivac šampiona Srbije mašta o povratku Mladi štoper Crvene zvezde Strahinja Eraković uspešno se oporavlja od povrede koja ga je sprečila da nastavi sa odličnim igrama iz prvog dela sezone i… »
Eraković: Nedostaju mi utakmice i treninzi

Eraković: Nedostaju mi utakmice i treninzi

Vesti online 24.03.2021
Fudbaler Crvene zvezde Strahinja Eraković uspešno se oporavlja od povrede metatarzalne kosti, koju je zadobio na utakmici 21. kola Superlige Srbije protiv Radničkog iz Niša. – Trenutno se osećam dobro, oporavak ide u pravom smeru, kako je i… »
Eraković: Nadam se da ću pomoći u finišu sezone

Eraković: Nadam se da ću pomoći u finišu sezone

Mozzart sport 24.03.2021
“Verujem u osvajanje duple krune”, poručio povređeni defanzivac Crvene zvezde. Trebalo je ovo da bude proleće potpune afirmacije mladog štopera Crvene zvezde Strahinje Erakovića. Popularni Čupa je u zamislima Dejana Stankovića bio važan šraf… »
Oglasio se Zvezdin štoper, kada će ponovo na teren?

Oglasio se Zvezdin štoper, kada će ponovo na teren?

Sportske.net 24.03.2021
Mladi defanzivac Crvene zvezde Strahinja Eraković oporavlja se nakon operacije metatarzalne kosti stopala iščekujući vesti o tome kada bi ponovo mogao na teren. Eraković se početkom februara povredio na zaleđenom terenu u Nišu, pa je otpao za… »
Strahinja Eraković: ‘Nedostaju mi utakmice i treninzi’

Strahinja Eraković: ‘Nedostaju mi utakmice i treninzi’

Hot sport 24.03.2021
Mladi štoper Crvene zvezde Strahinja Eraković uspešno se oporavlja od povrede metatarzalne kosti, koju je zadobio na utakmici 21. kola Superlige Srbije protiv Radničkog iz Niša. Odličnim partijama Eraković je započeo novu sezonu, međutim povreda… »

Vesti dana »