Povezane vesti

Filip Stevanović sa Englezima o Sitiju, Gvardioli, ali i Partizanovoj veličini!

Filip Stevanović sa Englezima o Sitiju, Gvardioli, ali i Partizanovoj veličini!

Sportske.net 24.03.2021
Filip Stevanović će do kraja sezone nastupati za Partizan kao pozajmljen igrač, a onda će se staviti na raspolaganje Pepu Gvardioli u Mančester sitiju, gde će doneti odluku o tome da li će 18 godišnji krilni fudbaler ponovo negde na pozajmicu, ili… »
Bila bi mi čast da mi šef bude pep gvardiola: Stevanović gleda svaku utakmicu Sitija - "Ludo je koliko su dobri!"

Bila bi mi čast da mi šef bude pep gvardiola: Stevanović gleda svaku utakmicu Sitija - "Ludo je koliko su dobri!"

Mondo 24.03.2021
Mladi reprezentativac Srbije govorio za britanske medije. Mladi reprezentativac Srbije govorio za britanske medije. Filip Stevanović je prošle godine već nakon proslavljanja 18. rođendan mogao da se pohvali transferom karijere - iz Partizana je… »
Filip Stevanović: ‘Velika mi je čast što ću igrati za Mančester siti, divim se Gvardioli’

Filip Stevanović: ‘Velika mi je čast što ću igrati za Mančester siti, divim se Gvardioli’

Hot sport 24.03.2021
Fudbaler Partizana, Filip Stevanović u januaru je postao igrač lidera Mančester sitija, ali je ostao na pozajmici u Humskoj i igra sjajno za ekipu Aleksandra Stanojevića. Za portal ‘Goal’, Stevanović je govorio o šansi koja ga čeka među… »

Vesti dana »