Povezane vesti

Danijela, reci istinu! Lečić upravo objavio snimak - pričao o njihovom odnosu! (video)

Danijela, reci istinu! Lečić upravo objavio snimak - pričao o njihovom odnosu! (video)

Mondo 24.03.2021
Glumac se javno obratio povodom optužbi za silovanje i poslao poruku Danijeli Štajnfeld. Glumac se javno obratio povodom optužbi za silovanje i poslao poruku Danijeli Štajnfeld. Domaću javnost uzburkala je optužba glumice Danijele Štajnfeld da ju… »
Tužilaštvo reagovalo, Lečić se oglasio! "Zakazano mi je streljanje! Neka objavi ceo snimak"

Tužilaštvo reagovalo, Lečić se oglasio! "Zakazano mi je streljanje! Neka objavi ceo snimak"

Mondo 24.03.2021
Ističe da je pozvan u svojstvu građanina. Ističe da je pozvan u svojstvu građanina. Poznati glumac i političar Branislav Lečić kaže da je dobio poziv od Višeg javnog tužilaštva u Beogradu da u petak da iskaz povodom optužbi glumice Danijele… »
Branislav Lečić u petak u Višem javnom tužilaštvu! Reci istinu Danijela!

Branislav Lečić u petak u Višem javnom tužilaštvu! Reci istinu Danijela!

Svet plus 24.03.2021
Reci istinu Danijela, poručuje glumac! Branislav Lečić u petak u Višem javnom tužilaštvu! On tvrdi da sa glumicom nikad nije imao „ni ljubavni odnos, ni seksualni, a pogotovo ne da je bilo silovanja“. Glumac Branislav Lečić saopštio je danas… »
Možda će sutra reći da sam silovao i decu! Branislav Lečić oglasio se i otkrio da u petak daje iskaz u Višem javnom…

Možda će sutra reći da sam silovao i decu! Branislav Lečić oglasio se i otkrio da u petak daje iskaz u Višem javnom…

Kurir 24.03.2021
Branislav Lečić se oglasio za domaće medije i otkrio da je dobio poziv od Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, te da će u petak dati iskaz povodom optužbi Danijele Štajnfeld da ju je silovao. - Primetio sam da sam ja u medijima već osuđen, da… »

Vesti dana »