Povezane vesti
FOTO: U Novom Sadu otvoren počasni konzulat Austrije
Moj Novi Sad 24.03.2021
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević sastao se u Gradskoj kući sa generalnim sekretarom Saveznog ministarstva za evropske i međunarodne poslove Republike Austrije Peterom Launski–Tifentalom, ambasadorom Republike Austrije u Beogradu Nj. E. Nikolausom… »
U Novom Sadu počeo da radi konzulat Austrije
N1 Info 24.03.2021
U Novom Sadu danas je počeo da radi konzulat Austrije, čija se nadležnost odnosi na teritoriju Vojvodine, a cilj je doprinos razvoju bilateralne saradnje Austrije i Srbije. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević rekao je da Novi Sad otvaranjem ovog… »
Miloš Vučević: Novi Sad otvaranjem konzulata dobija još jednu čvrstu kariku u procesu saradnje Austrije i Srbije
Mondo 24.03.2021
Počeo sa radom počasni Konzulat Austrije u Novom Sadu. Počeo sa radom počasni Konzulat Austrije u Novom Sadu. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević sastao se u Gradskoj kući sa generalnim sekretarom Saveznog ministarstva za evropske i međunarodne… »
Mirović: Austrija među vodećim zemljama po investicijama u Vojvodini
Dnevnik 24.03.2021
NOVI SAD: Predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović sastao se s generalnim sekretarom Saveznog ministarstva za evropske i međunarodne poslove Austrije Peterom Launski-Tifentalom, koji boravi u Srbiji povodom otvaranja Počasnog konzulata Austrije u Novom… »
Vesti dana »

Upozorenje na nepogodno vreme u Srbiji sa pljuskovima, grmljavinom i jakim vetrom
Naslovi.ai pre 1 satjoš 51 povezana

Konstituisana vlast u Kosjeriću: Predsednica skupštine i predsednik opštine i ranije bili na istim funkcijama
Radio 021 pre 1 satjoš 22 povezane

U Zagrebu održan antiratni skup povodom Oluje: „Zločini su odgovornost svih nas“
Nova pre 3 satajoš 21 povezana

Tramp najavio posetu Vitkofa Rusiji i moguće sankcije zbog Ukrajine
Naslovi.ai pre 5 satijoš 25 povezanih

ATP turnir Belgrade Open seli se iz Beograda u Atinu u novembru 2025.
Naslovi.ai pre 2 satajoš 32 povezane