Povezane vesti

Porodica na mestu pogibije malog despota traži pravdu: Vozači se snimaju i kucaju poruke dok voze, vidimo ih (Kurir…

Porodica na mestu pogibije malog despota traži pravdu: Vozači se snimaju i kucaju poruke dok voze, vidimo ih (Kurir…

Kurir 24.03.2021
Danas je cetiri meseca od kako je četvorogodišnji Despot Mrđić tragično stradao na autobuskom stajalištu. Njegovi roditelji, rodbina, komšije i prijatelji i večeras će biti na mestu nesreće u Prvomajskoj ulici u Zemunu. Otac nesrećno stradalog… »
Ćao, ja sam Despot, mene nema već 4 meseca! Ja sam mrtav, a moj ubica je na slobodi. Porodica dečaka ponovo na mestu…

Ćao, ja sam Despot, mene nema već 4 meseca! Ja sam mrtav, a moj ubica je na slobodi. Porodica dečaka ponovo na mestu…

Kurir 24.03.2021
Četvorogodišnji Despot Mrđić tragično je stradao u Zemunu na autobuskom stajalištu pre tačno četiri meseca. Svakog meseca, na dan kada je stradao, njegova porodica i prijatelji okupljaju se na mestu nesreće u Prvomajskoj ulici. Tako je i danas. U… »
Vukašin Mrđić: Naše dete je ubio vozač GSP i na slobodi je

Vukašin Mrđić: Naše dete je ubio vozač GSP i na slobodi je

Nova 24.03.2021
Od smrti malog Despota na autobuskoj stanici u Zemunu, kada je vozač autobusa zatvorio vrata i zaglavio mu nogu, a zatim ga vukao po asfaltu, prošlo je tačno četiri meseca, a da niko zbog ovog tragičnog događaja nije odgovarao. Otac malog Despota… »

Vesti dana »