Povezane vesti

Vučić: Đilas ima račune, a nadležni će reći ima li krivična dela

Vučić: Đilas ima račune, a nadležni će reći ima li krivična dela

Kurir 25.03.2021
Kada je reč o Đilasu, Vučić kaže da je on kada je bio na vlasti ukrao mnogo para i da to piše u APR na osnovu podataka koje je sam Đilas prijavljivao o prihodima od skoro 700 miliona evra. BEŠKA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je… »
Vučić: Đilas ima račune u inostranstvu, na nadležnim da utvrde da li je to krivično delo

Vučić: Đilas ima račune u inostranstvu, na nadležnim da utvrde da li je to krivično delo

Beta 25.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da on zna da predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Djilas ima bankovne račune u inostranstvu, ali da je na nadležnim organima da utvrde da li je to krivično delo, da li je platio porez i… »
Vučić: Utvrditi da li je Đilas učinio krivično delo

Vučić: Utvrditi da li je Đilas učinio krivično delo

Nova 25.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da on zna da predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas ima bankovne račune u inostranstvu, ali da je na nadležnim organima da utvrde da li je to krivično delo, da li je platio porez i… »
"Tužioci će da rade svoj posao": Vučić odgovorio na provokaciju o Đilasu - Dali ste sebi za pravo da budete i tužioci i…

"Tužioci će da rade svoj posao": Vučić odgovorio na provokaciju o Đilasu - Dali ste sebi za pravo da budete i tužioci i…

Večernje novosti 25.03.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je danas na pitanje o računima Dragana Đilasa u Hongkongu, na Mauricijusu i u Švajcarskoj. - Ja nisam tužilac, ali imam svoj mozak, ali ste vi sebi dali za pravo da budete i tužioci i branioci. Ja sam… »
Đilas: Ne bi me čudilo da me privedu

Đilas: Ne bi me čudilo da me privedu

Nova 25.03.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da nikad u životu nije imao nikakve of šor račune, ali da ova vlast pokušava da napravi od njega najvećeg lopova pa ga ne bi čudilo ni da ga privedu. “Sve što imam van Srbije je… »
Đilas: Sve je to čist falsifikat, ali prave godinama od mene lopova i ne bi me čudilo da me privedu

Đilas: Sve je to čist falsifikat, ali prave godinama od mene lopova i ne bi me čudilo da me privedu

Danas 25.03.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da nikad u životu nije imao nikakve ofšor račune, ali da ova vlast pokušava da napravi od njega najvećeg lopova pa ga ne bi čudilo ni da ga privedu. „Sve što imam van Srbije je… »
Đilas: Godinama pokušavaju da naprave lopova od mene, ne bi čudilo da me privedu

Đilas: Godinama pokušavaju da naprave lopova od mene, ne bi čudilo da me privedu

N1 Info 25.03.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da nikad u životu nije imao nikakve ofšor račune, ali da ova vlast pokušava da napravi od njega najvećeg lopova pa ga ne bi čudilo ni da ga privedu. „Sve što imam van Srbije je… »

Vesti dana »