Povezane vesti

Deo Petrovaradina bez vode zbog havarije

Deo Petrovaradina bez vode zbog havarije

Radio 021 25.03.2021
Delovi Petrovaradina nemaju vode zbog havarije. Ulica Pavla Jurišića Šturma i okolne ulice bez vode će biti do 14 časova. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena… »
Ulice Karolja Seleša i Dr Jovana Raškovića u petak bez vode

Ulice Karolja Seleša i Dr Jovana Raškovića u petak bez vode

Dnevnik 25.03.2021
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži bez vode će u petak od 9 do 14 sati biti ulice Karolja Seleša i Dr Jovana Raškovića. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i… »
Ulice Dr Jovana Raškovića i Karolja Seleša u petak pet sati bez vode

Ulice Dr Jovana Raškovića i Karolja Seleša u petak pet sati bez vode

Moj Novi Sad 25.03.2021
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, bez vode će u petak, 26. marta, od 9 do 14 sati biti ulice Dr Jovana Raškovića i Karolja Seleša u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže… »
Deo Petrovaradina bez vode zbog havarije

Deo Petrovaradina bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 25.03.2021
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 14 sati biti Ulica Pavla Jurišića Šturma i okolne ulice u Petrovaradinu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i… »
Deo Podbare bez vode zbog havarije

Deo Podbare bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 25.03.2021
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 11 sati biti ulice Save Vukovića i Zemljane ćuprije u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »

Vesti dana »