Povezane vesti

Delić dobila odgovor od Obradovića: "Provela je više vremena u kafani od mene, mašinerija traje dugo..."

Delić dobila odgovor od Obradovića: "Provela je više vremena u kafani od mene, mašinerija traje dugo..."

Sportske.net 25.03.2021
Posle neuspeha rukometašica u borbi za plasman na Olimpijske igre, u javnosti su izašle brojne optužbe na račun selektora Ljubomira Obradovića. Oglasila se prvo predsednica Rukometnog saveza Srbije Milena Delić, a potomi pojedine igračice, nakon… »
Potpuno rasulo u srpskom rukometu: Provela više vremena u kafani od mene, igračice nek same biraju selektora!

Potpuno rasulo u srpskom rukometu: Provela više vremena u kafani od mene, igračice nek same biraju selektora!

Mondo 25.03.2021
"A rukomet ostaje sinonim za ratove sujeta i iznošenje prljavog veša". "A rukomet ostaje sinonim za ratove sujeta i iznošenje prljavog veša". Ženska rukometna reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira na Olimpijske igre, a kao glavni krivac za… »
Obradović odgovorio na optužbe: Mašinerija Milene Delić pokrenuta još prošle godine

Obradović odgovorio na optužbe: Mašinerija Milene Delić pokrenuta još prošle godine

Mozzart sport 25.03.2021
Doskorašnji selektor ženske reprezentacije Srbije odgovorio na optužbe. Poraz ženske rukometne reprezentacije Srbije od Mađarske u ključnoj utakmici kvalifikacija za Olimpijske igre u Tokiju podigao je veliku prašinu nakon što su pojedine… »

Vesti dana »