Povezane vesti

Saša Popović otkrio sve detalje ugovora Zvezda Granda: Potpisuju na 9 godina! A evo kako dele novac i ko ne mora da radi za…

Saša Popović otkrio sve detalje ugovora Zvezda Granda: Potpisuju na 9 godina! A evo kako dele novac i ko ne mora da radi za…

Kurir 25.03.2021
Mlada pevačica Vanja Knežević diskvalifikovana je iz Zvezda Granda jer je delila na svom Instagram profilu uvrede na račun žirija. Saša Popović danas je prvi put javno govorio o ovoj temi i otkrio detalje ugovora koje takmičari potpisuju sa… »
Saša Popović: Otac Vanje Knežević me molio da je vratim

Saša Popović: Otac Vanje Knežević me molio da je vratim

Nova 25.03.2021
Direktor "Granda", Saša Popović, progovorio je o skandalu u "Zvezdama Granda", koji se dogodio nedavno, kada je takmičarka Vanja Knežević diskvalifikovana zbog objava na svom Instagram nalogu upućenim članici žirija Jeleni Karleuši. “Za ovih 18… »
"Vanjin otac me molio da je vratim u takmičenje" Popović o detaljima telefonskog razgovora posle skandala u "Zvezdama Granda"

"Vanjin otac me molio da je vratim u takmičenje" Popović o detaljima telefonskog razgovora posle skandala u "Zvezdama Granda"

Blic 25.03.2021
Saša Popović jutros je u jutarnjem programu na TV "Prva" prvi put govorio o diskvalifikaciji Vanje Knežević iz "Zvezda Granda", a tom prilikom otkrio je i detalje razgovora sa njenim ocem. Saša Popović naveo je da ga je Vanjin otac pozvao one… »
Dok je karleuša hvalila vanju niko je nije zapazio: Popović otkrio šta mu je jk rekla nakon kandidatkinjih suza

Dok je karleuša hvalila vanju niko je nije zapazio: Popović otkrio šta mu je jk rekla nakon kandidatkinjih suza

Mondo 25.03.2021
Sasa govorio o skandalu o kom je brujala Srbija. Sasa govorio o skandalu o kom je brujala Srbija. Direktor Granda Saša Popović gostovao je u Jutarnjem programu televizije Prva gde je pričao o diskvalifikaciji Vanje Knežević iz emisije Zvezde Granda… »
Vanjin otac me je molio da je vratim u takmičenje! Saša Popović prvi put o skandalu u Grandu, o ucenama i odlasku Marije iz…

Vanjin otac me je molio da je vratim u takmičenje! Saša Popović prvi put o skandalu u Grandu, o ucenama i odlasku Marije iz…

Kurir 25.03.2021
Direktor "Granda", Saša Popović rešio je da progovori o skandalu u "Zvezdama Granda", kada je takmičarka Vanja Knežević diskvalifikovana. "Za ovih 18 godina preživeli smo razne napade. Bilo je toliko muzičkih takmičenja, mi smo odoleli svemu… »
Saša Popović PRVI put o skandalu sa DISKVALIFIKOVANOM TAKMIČARKOM!

Saša Popović PRVI put o skandalu sa DISKVALIFIKOVANOM TAKMIČARKOM!

Svet & Skandal 25.03.2021
Diskvalifikacija Vanje Knežević iz takmičenja „Zvezde Granda” podigla je ozbiljnu prašinu u javnosti, a sada se i prvi put oglasio direktor Granda Saša Popović. Kako je Popović obajsnio on je želeo da se bura stiša, pa da izađe u javnost i… »
"Posle svega ona kaže da su Zvezde Granda prostakluk, i da je doživela, molim vas, psihičko zlostavljanje" Saša Popović…

"Posle svega ona kaže da su Zvezde Granda prostakluk, i da je doživela, molim vas, psihičko zlostavljanje" Saša Popović…

Blic 25.03.2021
Saša Popović prvi put je javno progovorio o diskvalifikaciji takmičarke Vanje Knežević iz "Zvezda Granda", o čemu poslednje dve nedelje bruji javnost. Saša je, gostujući u jutarnjem programu na TV "Prva", izneo svoju stranu priče. - Ovde se digla… »

Vesti dana »