Povezane vesti

Gurnuo joj je ruke pod haljinu! Njujork tajms objavio nove detalje sa audio snimka Danijele Štajnfeld i Branislava Lečića

Gurnuo joj je ruke pod haljinu! Njujork tajms objavio nove detalje sa audio snimka Danijele Štajnfeld i Branislava Lečića

Kurir 25.03.2021
Glumica Danijela Štajnfeld u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu navela je da je Branislav Lečić misteriozni moćnik iz filmske industrije koji ju je silovao, a kako prenose mediji, glumica je Njujork tajmsu ispričala i da ju je Lečić "spopadao i… »
Branislav Lečić ide na SASLUŠANJE!

Branislav Lečić ide na SASLUŠANJE!

Svet & Skandal 25.03.2021
Glumac Branislav Lečić u petak će u policiji dati izjavu povodom navoda glumice Danijele Štajnfeld da ju je silovao 2012. godine, rečeno je u Višem javnom tužilaštvu. Više javno tužilaštvo u saradnji sa policijom vodi predistražni postupak… »
Pustila je snimak i ja sam pitala "je l' to leka": Danijela je prvo njoj otkrila ime glumca - Nisam znala šta da radim

Pustila je snimak i ja sam pitala "je l' to leka": Danijela je prvo njoj otkrila ime glumca - Nisam znala šta da radim

Mondo 25.03.2021
Glumica Anita Mančić otkrila da joj je Danijela otkrila identitet "muškarca sa snimka" čim je objavljen njen dokumentarac. Glumica Anita Mančić otkrila da joj je Danijela otkrila identitet "muškarca sa snimka" čim je objavljen njen dokumentarac… »
Glumci izbacili Lečića iz predstave! Ne žele da igraju sa njim, 17 kolega pobunilo se protiv njega, Branislav im žestoko…

Glumci izbacili Lečića iz predstave! Ne žele da igraju sa njim, 17 kolega pobunilo se protiv njega, Branislav im žestoko…

Kurir 25.03.2021
Glumica Danijela Štajnfeld u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu navela je da je Branislav Lečić misteriozni moćnik iz filmske industrije koji ju je silovao. Pošto je mlada glumica ispričala detalje iz noći 2012. godine, i pustila audio-snimak… »
Lečić se ponovo oglasio: 17 kolega odbilo da sarađuje sa njim - uputio im besan odgovor

Lečić se ponovo oglasio: 17 kolega odbilo da sarađuje sa njim - uputio im besan odgovor

Večernje novosti 25.03.2021
KAO bomba u javnosti je odjeknula vest da je misteriozni moćnik koji je silovao glumicu Danijelu Štajnfeld, navodno, glumac i političar Branislav Lečić. Lečić se oglasio za domaće medije i otkrio da je dobio poziv od Višeg javnog tužilašta u… »

Vesti dana »