Povezane vesti

Ljubomir Obradović: Lakše me je bilo smeniti bez Igara

Ljubomir Obradović: Lakše me je bilo smeniti bez Igara

Danas 25.03.2021
Odlazeći selektor za Danas iznosi svoju istinu o problemima u ženskoj rukometnoj reprezentaciji Srbije Posle poraza od Mađarske u ključnoj utakmici kvalifikacija za Olimpijske igre, pojedine reprezentativke i predsednica Rukometnog saveza Srbije… »
Nastavlja se rat predsednice RSS i selektora Obradovića: ‘Zna i sama da je provela više vremena u kafani nego ja’

Nastavlja se rat predsednice RSS i selektora Obradovića: ‘Zna i sama da je provela više vremena u kafani nego ja’

Hot sport 25.03.2021
Predsednica RSS Milena Delić podigla je prašinu u srpskoj javnosti izjavom da je trebalo ranije da smeni selektora ženske selekcije Ljubomira Obradovića. Posle neuspeha nacionalnog tima u kvalifikacijama za Olimpijske igre, Delićeva je direktno… »
Rukometašice dobile rivale u kvalifikacijama za EP, ali to nije najveći problem u ovom trenutku...

Rukometašice dobile rivale u kvalifikacijama za EP, ali to nije najveći problem u ovom trenutku...

Sportske.net 25.03.2021
Ženska rukometna reprezentacija Srbije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2022. godine, koje će održati u Sloveniji, Crnoj Gori i Severnoj Makedoniji, igraće u Grupi 6 sa selekcijama Švedske, Islanda i Turske. Branilac titule Norveška i tri… »
Nemaju cenu dečije suze, pamćenje niko ne sme da nam uzme: Navijači Zvezde poslali poruku na godišnjicu bombardovanja…

Nemaju cenu dečije suze, pamćenje niko ne sme da nam uzme: Navijači Zvezde poslali poruku na godišnjicu bombardovanja…

Večernje novosti 25.03.2021
VAZDUŠNI napadi NATO snaga na Srbiju, odnosno tadašnju SRJ, počeli su na 24. marta pre 22 godine. Za 78 dana poginulo je između 1.200 i 2.500 ljudi. Sportisti i sportski kolektivi obeležili su ovaj dan u skladu sa mogućnostima usled pandemije korona… »
Žreb za EP: Srbija protiv Švedske, Islanda i Turske

Žreb za EP: Srbija protiv Švedske, Islanda i Turske

N1 Info 25.03.2021
Crna Gora, Slovenija i Severna Makedonija 2022. godine biće domaćini Evropskog prvenstva za rukometašice. U Beču je obavljen žreb za kvalifikacije u kojima će nastupiti 24 selekcije podeljene u šest grupa, a plasman na smotru najboljih selekcija… »
Srbija sa Švedskom: Rukometašice saznale rivalke u kvalifikacijama za EP 2022. u Sloveniji, s. Makedoniji i Crnoj Gori

Srbija sa Švedskom: Rukometašice saznale rivalke u kvalifikacijama za EP 2022. u Sloveniji, s. Makedoniji i Crnoj Gori

Večernje novosti 25.03.2021
ŽREB po meri za naše rukometašice u kvalifikacijama za EP od 4. do 20. novembra 2022. u Sloveniji, Severnoj Makedoniji i Crnoj Gori. Srpkinje su u grupi 6, gde će se za prva dva mesta boriti sa Švedskom, Islandom i Turskom. Kvalifikacije počinju u… »
Ljubomir Obradović za "novosti": Nisu smeli da me smene

Ljubomir Obradović za "novosti": Nisu smeli da me smene

Večernje novosti 25.03.2021
LJUBOMIR Obradović smatra da novi Upravni odbor RS Srbije nije imao hrabrosti da ga krajem decembra ili početkom januara smeni sa mesta selektora ženske selekcije i preuzme odgovornost za učinak na kvalifikacionom turniru za odlazak na Olimpijske igre… »

Vesti dana »