Povezane vesti

BDP: Lečić izuzet iz predstave na zahtev 'većeg dela ansambla'

BDP: Lečić izuzet iz predstave na zahtev 'većeg dela ansambla'

Slobodna Evropa 25.03.2021
Beogradsko dramsko pozorište (BDP) saopštilo je 25. marta da je na zahtev većeg dela ansambla predstave “Kad su cvetale tikve”, glumac Branislav Lečić zbog aktuelne situacije izuzet iz predstojećih igranja predstave. Lečić je odgovorio… »
"Povlačim se": Lečić odlučio da preseče - svojom odlukom iznenadio sve (foto)

"Povlačim se": Lečić odlučio da preseče - svojom odlukom iznenadio sve (foto)

Mondo 25.03.2021
Pokret Demokratske Srbije na čijem čelu je Branislav Lečić, formiran je 28. februara i sačinjen je uglavnom od bivših članova Demokratske stranke. Pokret Demokratske Srbije na čijem čelu je Branislav Lečić, formiran je 28. februara i sačinjen… »
Lečić: Povlačim se sa čela DS

Lečić: Povlačim se sa čela DS

Pravda 25.03.2021
Branislav Lečić saopštio je danas da se, zbog afere u kojoj ga je glumica Danijela Štajnfeld optužila za silovanje, povlači sa čela pokreta Demokrate Srbije. "Kako ova moja borba za istinu ne bi nanosila štetu svima onima sa kojima učestvujem u… »
Lečić se povukao sa čela DPS: Ovo je moja lična borba za istinu i ne želim da ona nanosi štetu

Lečić se povukao sa čela DPS: Ovo je moja lična borba za istinu i ne želim da ona nanosi štetu

Kurir 25.03.2021
Glumac Branislav Lečić, lider Pokreta Demokrate Srbije, povukao se danas sa čela ove organizacije, nakon što ga je pre nekoliko dana koleginica Danijela Štajnfeld optužila za silovanje. Ovu vest Lečić je saopštio putem svog Fejsbuk naloga. - Ovo… »
Lečić se povukao: Glumac nije više na čelu Pokreta Demokrate Srbije: Ovo je moja lična borba, ne želim da ona nanosi…

Lečić se povukao: Glumac nije više na čelu Pokreta Demokrate Srbije: Ovo je moja lična borba, ne želim da ona nanosi…

Blic 25.03.2021
Lider Pokreta Demokrate Srbije, otcepljenog krila Demokratske stranke, glumac Branislav Lečić povukao se danas sa čela ove organizacije, nakon što ga je pre nekoliko dana koleginica Danijela Štajnfeld optužila za silovanje. Ovu vest Lečić je… »
Lečić se povlači iz politike dok se ne reši slučaj silovanja

Lečić se povlači iz politike dok se ne reši slučaj silovanja

Nova 25.03.2021
Glumac Branislav Lečić saopštio je danas da se povlači sa čela pokreta Demokrate Srbije zbog navoda je silovao Danijelu Štajnfeld. Pomenuti pokret nastao je nakon što je nekolicina članova Demokratske stranke isključeno iz te partije, a na njenom… »
Lečić se povukao sa čela pokreta „Demokrate Srbije“

Lečić se povukao sa čela pokreta „Demokrate Srbije“

N1 Info 25.03.2021
Branislav Lečić je obavestio javnost da se povlači sa čela pokreta Demokrate Srbije. Kako se navodi u saopštenju, Lečić se povlači kako, po njegovim rečima, „ova moja borba za istinu ne bi nanosila štetu svima onima sa kojima učestvujem u… »

Vesti dana »