Povezane vesti

Lazetić produžio ugovor sa Zvezdom na tri godine

Lazetić produžio ugovor sa Zvezdom na tri godine

Sportski žurnal 25.03.2021
Fudbaler Crvene zvezde Marko Lazetić potpisao je novi trogodišnji ugovor. "Zaista sam presrećan i drago mi je što klub veruje u mene. Nadam se da ću opravdati poverenje dobrim igrama u crveno-belom dresu. Raduje me činjenica da ću jednog dana… »
Veliki potpis na ‘Marakani’: Talentovani napadač stavio paraf na novi ugovor!

Veliki potpis na ‘Marakani’: Talentovani napadač stavio paraf na novi ugovor!

Hot sport 25.03.2021
Veliki posao Crvene zvezde! Sjajni mladi talentovani napadač Marko Lazetić rođen 2004. godine, potpisao je novi ugovor sa Crvenom zvezdom. On je potpisao ugovor na tri godine, odnosno do leta 2024. godine. ‘Zaista sam presrećan i veoma mi je drago… »
Novi ugovor za talentovanog napadača, Zvezda čuva Lazetića

Novi ugovor za talentovanog napadača, Zvezda čuva Lazetića

Nova 25.03.2021
Marko Lazetić, talentovani napadač Crvene zvezde i jedan od najvećih talenata u regionu iz generacije 2004. produžio je ugovor sa šampionom Srbije za još tri godine. Lazetić je sa 16 godina zaigrao za seniorsku ekipu Crvene zvezde i time postao… »
Ušao u istoriju, otišao u Grafičar, pa dobio ugovor: U Zvezdi veruju u talentovanog napadača

Ušao u istoriju, otišao u Grafičar, pa dobio ugovor: U Zvezdi veruju u talentovanog napadača

Mondo 25.03.2021
"Moj san je da budem najbolji strelac Zvezde i od toga nikad ne odstupam" "Moj san je da budem najbolji strelac Zvezde i od toga nikad ne odstupam" Talentovani fudbaler Crvene zvezde Marko Lazetić potpisao je danas novi trogodišnji ugovor sa klubom… »
Zvezda misli na budućnost: Mladi napadač produžio ugovor sa crveno-belima

Zvezda misli na budućnost: Mladi napadač produžio ugovor sa crveno-belima

Večernje novosti 25.03.2021
TALENTOVANI napadač rođen 2004. godine - Marko Lazetić produžio je ugovor na još tri godine sa Crvenom zvezdom za koju je krajem novembra prošle godine debitovao. Lazetić koji važi za jednog od najtalentovanijih fudbalera u regionu i o čijem… »
Zvezdin top prospekt: Lazetić do 2024.

Zvezdin top prospekt: Lazetić do 2024.

Mozzart sport 25.03.2021
Produžen ugovor sa napadačem iz klase 2004. Nije još sazreo za vrhunski fudbal, ali u Ljutice Bogdana su uvereni da je samo pitanje trenutka. Otud danas i zvanična potvrda da je Marko Lazetić, 17-godišnji napadač Crvene zvezde, potpisao novi ugovor… »

Vesti dana »