Povezane vesti

Suma posle istorijskog gola poslao poruku ''Grobarima''

Suma posle istorijskog gola poslao poruku ''Grobarima''

Sportske.net 25.03.2021
Sejduba Suma je juče svojim golom doneo pobedu Gvineji nad selekcijom Malija, za plasman na Kup afričkih nacija, a dan posle obratio se video-porukom svim navijačima Partizana. ''Pozdrav svim navijačima u Srbiji. Veoma sam ponosan i srećan što sam… »
Sejduba Suma se zahvalio na podršci navijačima u Srbiji: ‘Srećan sam i ponosan’! (video)

Sejduba Suma se zahvalio na podršci navijačima u Srbiji: ‘Srećan sam i ponosan’! (video)

Hot sport 25.03.2021
Sejduba Suma se obratio svim navijačima u Srbiji nakon velike pobede Gvineje i kvalifikaciji na afrički Kup nacija nakon njegovog pobedonosnog pogodka. Rekao je da je srećan što je uspeo da postigne pobedonosni gol i da je ponosan na svoj tim… »
Suma odveo Gvineju na Kup afričkih nacija, pa se javio: Ponosan sam, sad me s Partizanom čekaju važne utakmice! (video)

Suma odveo Gvineju na Kup afričkih nacija, pa se javio: Ponosan sam, sad me s Partizanom čekaju važne utakmice! (video)

Mondo 25.03.2021
Njegov pogodak je sve rešio. Njegov pogodak je sve rešio. Sejduba Suma je odveo Gvineju na Kup afričkih nacija! Fudbaler Partizana je briljirao u sredu na meču protiv Malija. On je u finišu meča postigao pobedonosni gol za Gvineju i za izuzetno… »

Vesti dana »