Povezane vesti

Ibrahimović se proglasio za “kralja” Švedske

Ibrahimović se proglasio za “kralja” Švedske

Nova 26.03.2021
Reprezentativac Švedske Zlatan Ibrahimović ne prestaje da se dobro zabavlja i da sebi dodeljuje razne titule. Nakon što je sebe nazvao “Bogom”, sada je tome pridodao i titulu “kralja” Švedske. Povod za to bio je povratak u dres nacionalnog… »
Ibrahimović proglasio sebe za kralja Švedske! (FOTO)

Ibrahimović proglasio sebe za kralja Švedske! (FOTO)

Vesti online 26.03.2021
Fudbaler Švedske Zlatan Ibrahimović se vratio u nacionalni tim, asistirao je za gol, a potom je na svom Instagram profilu ubacio sliku sa kratkim opisom “Carl XVII Guztaf”. Šveđani su u prvoj utakmici kvalifikacija za Svetsko prvenstvo bili bolji… »
Ibrahimović se proglasio za kralja Švedske! O Zlatanovoj objavi govori ceo svet! (foto)

Ibrahimović se proglasio za kralja Švedske! O Zlatanovoj objavi govori ceo svet! (foto)

Hot sport 26.03.2021
Zlatan Ibrahimović se vratio u nacionalni tim Švedske, asistirao je za gol, a potom imao zanimljivu objavu. Zlatan je na svom Instagram profilu okačio sliku sa kratkim opisom ‘Carl XVII Guztaf’. Samo dan nakon utakmice, osvanula je fotografija u… »
Šou! Zlatan je krunisan, sam sebi je dodelio titulu: Ibrakadabra ponovo izazvao senzaciju na Instagramu

Šou! Zlatan je krunisan, sam sebi je dodelio titulu: Ibrakadabra ponovo izazvao senzaciju na Instagramu

Mondo 26.03.2021
Svestan je i sam koliko znači ekipi. Svestan je i sam koliko znači ekipi Vratio se u reprezentaciju i nastavio da se dokazuje. Legendarni Zlatan Ibrahimović vratio se u reprezentaciju Švedske nakon pet godina, a već na prvoj utakmici oduševio je… »
Kvalifikacije za SP: Nemačka, Italija i Engleska sigurne, Grcima bod u Španiji, Ibrahimović asistent

Kvalifikacije za SP: Nemačka, Italija i Engleska sigurne, Grcima bod u Španiji, Ibrahimović asistent

Danas 26.03.2021
Rezultati današnjih kvalifikacionih mečeva za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2022. u Kataru Fudbaleri Nemačke pobedili su večeras u Duisburgu selekciju Islanda sa 3:0, u meču prvog kola Grupe J kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2022. godine. Domaća… »
Ibra se vratio: Švedska pobedila Gruziju, magična asistencija Zlatana (video)

Ibra se vratio: Švedska pobedila Gruziju, magična asistencija Zlatana (video)

Večernje novosti 25.03.2021
FUDBALSKA reprezentacija Švedske pobedila je Gruziju sa 1:0 na svom terenu u 1. kolu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Ovaj meč obeležio je povratak Zlatana Ibrahimovića u dres sa državnim grbom. Napadač Milana bio je asistent kod jedinog pogotka… »
Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo: Danska i Švajcarska slavili

Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo: Danska i Švajcarska slavili

Večernje novosti 25.03.2021
Fudbaleri Švajcarske pobedili su u Sofiji selekciju Bugarske sa 3:1, u utakmici prvog kola kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Švajcarska je do prva tri boda u Grupi C stigla za šest minuta - Brel Embolo je u sedmom minutu doneo prednost gostujućem… »

Vesti dana »